Forum dyskusyjne


Wiza - 30 dni czy 3 miesiące

kategoria podróże po świecie

kraj Wietnam

sophia81 dołączył
21.06.2010

sophia81 16:33 | 22.06.2010

Cześć,
wybieram się do Wietnamu na miesiąc, a konkretnie na 31 dni. plan podróży jest taki żeby zjechać w dół, do Kambodży, dalej Bangkok i samolotem z powrotem do Hanoi. Wracałabym do Hanoi 30 dnia ważności wizy a wylatywała do Polski 31 dnia. Czy w takim razie wystarczy mi wiza 30 dniowa i czy jest możliwość przedłużenia albo dopłacenia przy wylocie za ten jeden dzień czy takiej opcji w ogóle nie ma i muszę kupić wizę 3 miesięczną. Różnica w cenie jest zdaje się dość spora choć przyznam, że tak do końca to ciężko się zorientować jakie są ceny bo w różnych miejscach różne. Co proponujecie w tym wypadku i jeśli ktoś zna dokładnie ceny to chętnie poznam. Ewentualnie gdzie wyrobić: ambasada czy on-arrival na jakiejś stronie?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl