Forum dyskusyjne

Wyjazd do Turcji Syrii Libanu Jordanii Egiptu

kategoria podróże po świecie

Kuba_TS dołączył
21.07.2004

Kuba_TS 12:36 | 22.07.2004

Witam. Jako, że jestem bardzo początkujacym w podróżowaniu. Prosze o informacje i porady dotyczące takiej wyprawy.
Za każde info będe bardzo wdzięczny ale w szczególności potrzebuje znać
- ceny hoteli (nie chodzi oczywiście o 5 gwiazdkowe), campingów w wyżej w krajach z wyjątkiem Turcji
- ceny wyżywienia w ww krajach
- czym najtaniej i najlepiej podróżować
I CZY KURSUJĄ I JEŚLI TAK TO W JAKIEJ CENIE I SKĄD PROMY Z EGIPTU DO GRECJI.
Z góry wielkie dzięki za info.
Jeśli orientujecie sie mniej więcej jeśli chodzi o podróże w tamtych krajach a macie czas na rozmowe podajcie nr gg
Pozdrawiam Kuba
mój gg: 3419476

włóczykij dołączył
23.06.2004

włóczykij 20:31 | 22.07.2004

Z campingami to w Egipcie chyba bedzie krucho :-D

pietrenko dołączył
12.08.2004

pietrenko 14:16 | 12.08.2004

Witam. do stambułu najtaniej można dojechać koleją. z przemyśla do lwowa busem za ok 1-2 $ z lwowa do czerowcy sypialnym za ok 3-4$(kupalnyj, plackartnyj taniej ale nie pamietam ile) potem busem z dworca autobusowego(ok 4 -6 przystanków od kolejowego tramwajem) do suceava w rumuni za ok. 5$ targować się!!. dalej do bukaresztu i wieczorem codziennie po 20.00(nie pamiętam dokładnej godziny) do stambułu express za ok 20$(uwaga zeby sie na niego nie spoznic bo po 24.00 wywalaja z dworca wszystkich a hotele w bukareszcie drogie...). W sumie udało mi się dojechać z przemyśla do aleppo w syrii za ok. 90$ wraz z 1 noclegiem w stambule. W aleppo polecam hotel zahert ar rabija(spring flower hotel) za 2-os pokoj 350sp czyli 7$, dormitorium 100-150 sp 2-3$/os.jedzenie w syrii b. tanie ale trzeba sie targowac, dobrze jest nauczyc sie przynajmniej rozpoznawac ich cyfry(mozna po rejestracjach samochodów są po arabsku i po "naszemu" cyfry zapisuje sie normalnie tzn. z lewej do prawej) połówka kurczaka z frytkami i sosami i warzywkami na zagryche to ok 125-150sp. ale kuraki są nieżle wypasione-nie to co nasze brojlery na maczce rybnej;)poza tym full owocow i warzyw na suqu:np. pomidory ok 10-15sp /kg, drogie są banany. uwaga na ser biały wyglądający jak kok z włosów, jest pyszny ale nadaje sie do zjedzenia tylko po zagotowaniu, na surowo salmonella pewna. chcesz wiecej to daj mi na mejla odpisze-spedzilem tam caly zeszly rok i kawalek poprzedniego. milych wrazen i szczesliwej drogi!!

marcinj dołączył
13.08.2004

marcinj 14:30 | 13.08.2004

Pietrenko jak tam przeżyłeś cały rok. Ja byłem w lutym 3 tyg i chce więcej?

marcinj dołączył
13.08.2004

marcinj 14:36 | 13.08.2004

Pietrenko oto mój mail bardzo chętnie poznam szczegóły marjach@interia.pl
Chyba nie byłeś na misji ONZ:)))

Kuba_TS dołączył
21.07.2004

Kuba_TS 20:13 | 23.09.2004

Pietrenko moj mail to kuba_tsw@poczta.fm

ostatnio siedze w Anglii wiec rzadziej odpowiadam

bede wdzieczny za skontaktowanie sie ze mna ...

nie ciagnie Cie zeby pojechac tam po raz drogi???

szanowni forumowicze i forumowiczki ??

moze ktos z Was bylby chetny na wyjazd tam ok czerwca przyszlego roku ???

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl