Forum dyskusyjne


Z Katowic do Pragi potem do Wiednia STOPEM

kategoria podróże po świecie

kraj Czechy

biedronaww dołączył
29.06.2010

biedronaww 12:43 | 29.06.2010

Witam serdecznie;) Planuję w przyszłym tygodniu z kompanem wyjazd do Pragi stopem. Ktoś był i może podzielić się doświadczeniem? Którędy jechać na co uważać, co omijać? Z Pragi chcemy do Wiednia. Jeśli ktoś ma jakieś wskazówki, to poproszę. Wszystkie są bardzo cenne;) Jeśli starczy czasu to ewentualnie Kutna Hora po drodze(czechy) lub Graz(Austria). Jeśli ktoś miał okazję być w trasie Praga-Wiedeń jakim trzeba dysponować budżetem, zakładając,że bierzemy namiot. P.S. proszę o polecenie miejsc noclegowych w tych miastach;)
Pozdrawiam,
SylwiaStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl