Forum dyskusyjne

podróż emigracja do ARGENTYNY

kategoria podróże po świecie

sempek dołączył
03.07.2010

sempek 20:38 | 03.07.2010

Witam, mam trochę dosyć Polski, jak Kaczyński zostanie prezydentem to chyba emigruje do Argentyny. W kraju "trzymają" mnie tylko studia. Jestem na 2 roku turystyki w Częstochowie. Co sądzicie o życiu w Argentynie??? Szukam kompanów do mega podróży...

blazy dołączył
20.03.2007

blazy 22:29 | 03.07.2010

Wiesz, ja też niechętnie bym widział kaczkę na prezydenta, ale ze względu na wiek (mam prawie 50-kę) i inne historie nie mogę myśleć o emigracji do Argentyny, chociaż bardzo bym chciał. Natomiast byłem w Argentynie 7 razy i jest to super kraj, mega uprzejmi ludzie, zawsze uśmiechnięci i bardzo przyjaźni. Problem może być z pracą. Natomiast jeszcze przyjaźniejsze dla obcokrajowców jest Chile - jak tam byłem w lutym tego roku mogłem kupić działkę 3500 m2 z takim trochę lepszym kempingiem w super okolicy- góry, wulkan, 20 km do centrum narciarskiego, tyle samo do super jeziora, ostatnia miejscowość położona przy asfaltowej drodze, mały ruch ,w ogóle bajka za 20 000 USD (cena wyjściowa do negocjacji). Gdyby mieć jakie możliwości pracy na odległość (ja takie mam) to byłoby zajfaj.Niestety rodzinne sprawy mi nie pozwoliły. Ale generalnie Twój kierunek jest dobry - na pewno ludzie są tam przyje,mniejsi, uczynniejsi i moim zdaniem znacznie lepsi niż w tzw. cywilizowanej Europie. Nie wiem czy znasz hiszpański - ale jeśli nie to przed wyjazdem MUSISZ się go nauczyć.
Ja pod koniec br. znów planuję wyjazd do Argentyny i Chile, jakby co pisz na ablaszkiewicz1961@gmail.com

iloo dołączył
05.07.2010

iloo 21:32 | 05.07.2010

Witam,

niestety moje odczucia w stosunku do Polski są bardzo podobne, z tego względu również myślę o sprawdzeniu innego miejsca na świecie...Argentyna jest jednym z tych miejsc. Od dłuższego czasu zastanawiam się poważnie nad wyjazdem, natomiast przede wszystkim chcę poznać to miejsce dokładniej i dlatego planuję za ok. pół roku wyjazd w tamtą stronę... jeżeli Ty też myślisz o tym poważnie, jak najbardziej możemy wymienić się pomysłami :-) iloo@onet.eu

Mariposa1984 dołączył
19.01.2014

Mariposa1984 22:30 | 08.02.2014

Oj widze, ze to juz stary watek, ale co tam :), ja wlasnie emigruje do Argentyny i chetnie porozmawiam z osobami mieszkajacymi tam juz lub chcacymi wyjechac tam na stale :)

sempek dołączył
03.07.2010

[konto usunięte] dołączył
02.10.2012

[konto usunięte] 14:08 | 09.02.2014

..bo wszedzie dobrze , ale najlepiej w ...
peace

olcia000 dołączył
17.01.2014

olcia000 09:11 | 10.02.2014

Ja szukam biletu lotniczego w atrakcyjnej cenie. Na razie najtaniej znalazłam w promocji Iberii (przesiadka w Madrycie) z Berlina do Buenos Aires za 2500 PLN. Ciągle szukam taniej. Ktoś ma jakieś doświadczenia z biletami do Buenos?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl