Forum dyskusyjne

Podróż do sztokholmu Proszę o pomoc

kategoria podróże po świecie

tofik66 dołączył
03.07.2010

tofik66 21:32 | 03.07.2010

Witam!

Mam zamiar wybrać się do Sztokholmu na początku sierpnia. Od paru dni już szukam różnych opcji dojazdu z Tychów (pod Katowicami, bo tu właśnie mieszkam :) do Sztokhomu, ale na razie nie znalazłem nic konkretnego. Dodam że nie mam prawa jazdy, ale mam za to rower i rozpatruje nawet dojazd z Karlskronii do stolicy właśnie na nim, ale wszystko zależy od tego co bardziej będzie mi się opłacało. Szukałem jakiś tani lotów ale niestety nic z tego.
Znalazłem rowerową ofertę StenaLine, która oferuje przejazd z rowerem w dwie strony za 269 zł, do tego koszt dojazdu do Gdyni z mojego miasta to około 30 zł (ulgowy).
Więc wiem jak tanim kosztem mogę dostać się z rowerem do Karlskronii, ale teraz pojawiają się problemy!
Czy możecie poradzić mi co mogę zrobić dalej? Czy opłaca mi się jechać na rowerze do samego Sztokholmu czy lepiej jechać jakimś tanim pociągiem, lub autobusem?
A może radzicie jakieś inne środki transportu?

Bardzo proszę o pomoc...
Pozdrawiam
Tofik66

Tomala dołączył
04.07.2010

Tomala 21:56 | 04.07.2010

Dzwinie kombinujesz. Stena Line lata w relacji Gdynia-Karlskrona skąd do Sztokholmu jest ładny kawałem. Po co tak kombinowac skoro jest prom linii Polferries w relacji Gdańsk-Nynashamn, który odchodzi 1x raz dziennie. Nie wiem jak koszta ale tą relacją pływa też sporo kierowców TIRów. Dopłata za drugiego kierowce (mógłbyś go udawac + rower na pake) to okolice 50EUR.

tofik66 dołączył
03.07.2010

tofik66 11:07 | 05.07.2010

Cena za podróż w jedną stronę to 234 PLN czyli w dwie prawie 500 zł. A to jest zbyt wiele. ; / A nie mogę zakładać że uda mi się udawać drugiego kierowce TIR'a.

kamil92rypin dołączył
05.08.2009

kamil92rypin 00:42 | 06.07.2010

Cześć.
Może miałbyś ochotę wesprzeć mnie w kolekcji? Zbieram kapsle, a Szwecja to ciekawy kraj dla mnie(mam tylko 11 kapsli). Jeżeli nie jest to oczywiście dla Ciebie problemem. Mój mail: kama13kama@wp.pl

tofik66 dołączył
03.07.2010

tofik66 11:23 | 06.07.2010

Nie ma problemu :) jeśli tylko uda mi się ta podróż do Szwecji to możesz liczyć na kapsle :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl