Forum dyskusyjne


Lot liniami Ryanair z Gdańska

kategoria inne

kraj Szkocja

Asika04 dołączył
12.07.2010

Asika04 20:34 | 12.07.2010

Moi drodzy w czwartek wybieram się z Gdańska do Edinburgha liniami Ryanair. Może moje pytanie nie nadaję się na owo forum,ale jest ono następujące: chodzi mi mianowicie o trasę lotu. Czy samolot leci "po linii prostej'? Zamieszczając nowy wątek zapytam od razu czy może ktoś z was miał do czynienia z tymi liniami i czy nie było problemów z ich strony? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam gorąco.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl