Forum dyskusyjne

troche inaczej czyli podróz do pracy

kategoria podróże po świecie

rangzen dołączył
12.07.2010

rangzen 22:21 | 12.07.2010

Witam,

Kilka miesięcy temu zakończyłem trwającą ponad rok podróż i tak się składa, iż najwyższy czas zabrać się za jakąś prace. I tu znów pojawia się dylemat… Pomimo że ochota na stabilizacje z roku na rok coraz większa, to jednak wizja zarobkowania gdzieś na miejscu nadal przegrywa z perspektywą trochę bardziej odległych horyzontów. Tak więc po raz kolejny postanowiłem rzucić się na głęboką wodę, czyli wystartować gdzieś przed siebie i wrócić z kasą :)

I tutaj propozycja. Dla tych co mają podobne chęci…

Dysponuję obecnie dosyć pakownym samochodem, którym może podróżować swobodnie siedem osób. W drugiej połowie sierpnia, ewentualnie początkiem września ruszam w kierunku Alp (chociaż nie jest to jeszcze przesadzone). Wiadomo połączenie przygody i jednocześnie szansa, że pewnego dnia nie obudzę się jako totalny bankrut. Jazdę na zarobek „w ciemno” przerabiałem już niejednokrotnie, z reguły z jak najbardziej pożądanym skutkiem, więc obaw nie ma aż tak ogromnych :)

Wolałbym jednak, zmniejszając tym samym koszt zebrać grupkę ludzi o podobnych zamiarach. Zdaje sobie sprawę, że czasu nie ma zbyt wiele, więc nie ma co zwlekać z działaniem. Oczywiście jeśli są osoby chcące tylko pojechać np. do Szwajcarii i po dwóch tygodniach wrócić, to odzew także mile widziany. W takim przypadku bardzo chętnie pomogę znaleźć transport powrotny. Z tym raczej nie ma problemów, gdyż polskich kierowców ciężarówek wszędzie pełno…

Co do pracy. Ani miejsce, ani branża w tym momencie nie są pewne. Chodzi o taki swoisty spontan. Jeśli gdzieś nam się po prostu spodoba, to próbujemy swoich sił w szukaniu. Na początek może to być nawet zbieranie winogron we Francji. W tym momencie nie precyzuje jakiegokolwiek terminu powrotu, choć ja sam muszę się zjawić w Polsce w grudniu. Tutaj wszystko zależy od każdego indywidualnie.

A teraz parę słów o mnie. Mieszkam w okolicach Nowego Sącza. Mam 28 lat. Co nieco więcej można się dowiedzieć z tego oto bloga, gdzie próbowałem swoich sił w pisaniu.

rangzen.geoblog.pl

Zainteresowanych proszę o kontakt. Najlepiej pod numerem 889284368, gdyż z netem bywa u mnie różnie…

Pozdrawiam,

Tomek

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl