Forum dyskusyjne

stopem do Afryki

kategoria podróże po świecie

kraj Rpa

Arbuz dołączył
01.01.2007

Arbuz 18:25 | 01.01.2007

W kwietniu wybieram sie tak czy inaczej do RPA, zastanawiam sie czy znajdzie sie ktos, kto bedzie mial czas i sile woli, by wybrac sie w tamte strony.
Chcialam tam zostac kilka miesiecy i troche sie porozgladac po tamtejszych uczelniach.
Jestem teraz na dziekance i jak na razie tulam sie na statku pasazerskim u wybrzezy Meksyku, zbieram mysli, sily i pieniadze na nastepne pol roku...

andrew-poland dołączył
21.02.2006

andrew-poland 18:30 | 08.01.2007

czesc - ja na początku czerwca jade do afryki. naraziena stopa do maroka a potem - pociagami, stopem, autem czym sie da aby zjechac cała afryke az po RPA a potem znowu na połnoc w kierunku na EGIPT. czas eskapady planuje na 3-4 miesiace - gdyz bede jzu po studiach i bedize kupa czasu na przyjemnosci. zostawiam swoj mail polednik24@interia.pl jesli bedizesz zainteresowana to mozemy razem cos pomyslec. pozdr

andula dołączył
13.01.2007

andula 20:42 | 13.01.2007

cześć witam,ja myślałam raczej po obronie o Peru,ale afryka?czemu nie może znajdzie się jeszcze parę osób,jeżeli planujesz podróż w parę osób zostawiam mail alchemia1@poczta.fm,pozdrawiam

scoobyLUBI dołączył
09.01.2007

scoobyLUBI 19:32 | 19.01.2007

Może połączymy wyprawy ,mamy już zebraną ekipe 9 osobową .Wyruszamy 2 albo 3 maj do Maroka z okolic Jeleniej Góry . może jak się uda to przed wyprawą jakies ognisko zapoznawcze .pozdrawiam e-mail technik22@o2.pl

Kbee dołączył
19.01.2007

Kbee 00:26 | 20.01.2007

Tak z ciekawosci jaka droge chcecie obrac?? Przez Maroko czy Turcje i Egipt?? Orientowalem sie w takim przejezdzie i w sytuacji panujacej w krajach Afryki, chcialem sie dostac do Kenii i Tanzanii, niestety latwe to nie jest. Na dodatek kosztowne (wg moich obliczen bardzo wstepnych 3 miesięczna podroz to koszt ok 15tys minimum, a podróżuje z raczej tanio - np. Maroko na miesiac z dojazdem na stopa za 1 tys zl) Jezeli sie myle, poprawcie mnie:)

Arbuz dołączył
01.01.2007

Arbuz 09:05 | 20.01.2007

co do drogi, to zalezy czy nam zalezy:) na czasie, przez zachodnia strone na pewno jedzie sie szybciej, te autostrady...ale wszystko do przedyskutowania...

Arbuz dołączył
01.01.2007

Arbuz 09:02 | 20.01.2007

to bylabym dziesiata, akurat wystarczajaco, zeby sie podzielic i ta data, by mi odpowiadala, przynajmniej przez Europe byloby razniej, a pozniej zobaczymy, tak czy inaczej mam zamiar jechac dalej, ale nikogo nie namawiam...pzrynajmniej do Maroka mozemy sie wybrac razem

wracam do POlski w polowie marca, mo0ze troche pozniej, wtedy mozemy pogadac, ciezko to wszystko planowac na odleglosc, ale jestem zainteresowana i dzieki za odpowiedz

scoobyLUBI dołączył
09.01.2007

scoobyLUBI 08:47 | 21.01.2007

ok napisz jak będziesz w Polsce .pozdrawiam

Arbuz dołączył
01.01.2007

Arbuz dołączył
01.01.2007

Arbuz dołączył
01.01.2007

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl