Forum dyskusyjne

Miasta Wrażenia - Wietnam

kategoria podróże po świecie

kraj Wietnam

IloveVn dołączył
21.07.2010

IloveVn 11:23 | 21.07.2010

Mam takie pytanie, w jakich miastach w Wietnamie byliście? i jakie wrażenia z pobytu?

pozytywne ? negatywne? co byście polecali w Wietnamie?

usunięty/nieznany 21:52 | 22.07.2010

Hanoi, Sajgon, DaNang, HoiAn, wg mnie Sajgon ciekawszy of Hanoi, HoiAn warty zwiedzenia i nawet zatrzymania sie na pobliskim wybrzezu. Polecam też HaLong - zatoka it;s a must

garimo dołączył
06.02.2007

garimo 14:51 | 23.07.2010

Mui ne i Sapa - dla mnie nawet lepsze niż powyższa lista:)odpuściłbym Hue.Sajgon jest ok.Ha Long - też.

IloveVn dołączył
21.07.2010

IloveVn 14:44 | 27.07.2010

Wlasnie tez sie wybieram do Sapa , i wyszukuje gdzie mozna sie zatrzymac tanio i schludnie :D:D i gdzie pozwiedzac , jak macie jakies konkretne namiary to bylabym super wdzieczna, bo wslasnie obecnie siedze w Wietnamie.

A jakimi liniami sie poruszaliscie? do Wietnamu z Polski??
Slyszalam ze pod koniec roku LOT otworzy linie bezposrednia Hanoi-Warszawa

asza dołączył
03.08.2010

asza 16:14 | 03.08.2010

tez lece do wietnamu od 27 wresnia do 18 grudnia , z gdanska lece LOT-em do frankfurtu a potem liniami vietnam airlines do hanoi w 2 strony wyszlo 3210 zl

neronek dołączył
19.04.2007

neronek 14:44 | 04.08.2010

2300 już lata LOT z Warszawki do Hanoi .
dla mnie numer jeden SAPA północny Wietnam .
luknij w blog :}
pozdrawiam
neronek

moje podróże :
www.neronek.geoblog.pl 

Singapur -Borneo- Malezja 2010
neronek41.blog.onet.pl/ 

Birma Tajlandia 2009
neronek5.blog.onet.pl/ 

Hongkong-Chiny -Tajlandia:
neronekbyd.blog.onet.pl/ 
Tajlandia -Kambodża-Laos:
darekneronek.blog.onet.pl/ 
Wietnam-Tajlandia:
neronek2.blog.onet.pl/ 

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 17:33 | 04.08.2010

Dokładnie za 2375 zł, poza tym można Aerofłotem lub Aorosvitem polecieć do Bangkoku i dalej Air Asia do Hanoi lub Sajgonu. Przeloty Air Asią to koszt około 100 zł, jeżeli bilet kupuje się w promocji, które są bardzo często. Wiza tajska jest na razie bezpłatna, więc przelot do Tajlandii nie generuje dodatkowych kosztów.
Pozdrawiam Zbyszek

neronek dołączył
19.04.2007

neronek 07:36 | 05.08.2010

dorzucę tylko że wiza do Tajandii jest za free do końca marca 2011 :}

IloveVn dołączył
21.07.2010

IloveVn 04:59 | 06.08.2010

no wlasnie wybieram sie do SAPA i do kilku miejsc w centralnej czesci, NHa Trang + Hue etc :D.

a co do lotu do WIetnamu, no wlasnie, Polski LOT oferuje juz od 13.11.2010 lot bezposredni do Hanoi, dowiedzialam sie o tym nie dawno temy, i cena jest naprawde w porzadku jesli chodzi o takowy bezposredni lot, ktory trwa tylko ok 11 godzin, w porownaniu do Aeroflotu czy Vietnam Airlines to jest baaardzzooo krotko :D

polvietcom dołączył
24.08.2009

polvietcom 06:11 | 06.08.2010

Jesli ktos lata na trasie Wawa- HN, to jest dosc ciekawa oferta. Ciekawe jaki bagaz Lot oferuje i jak dlugo utrzyma dobra cene. Jesli ktos mieszka w HCMC to juz nie jest tak super. No i Vietnam Arlines ma duzo lepsza flote samolotow niz Lot... ;)

IloveVn dołączył
21.07.2010

IloveVn 17:34 | 07.08.2010

tak, bardzo ciekawa, bo mniej czekania, mniej przesiadek. Z tego co wiem, to EC to 20kg, a BC to 30 kilo, i bilety mozna naybyc chyba na sstronie www LOT'u  oraz w tych biurach czy jakos tak :P. Tez sie zastanawiam jak dlugo utrzyma dobra cene, bo roznie z tym bywa :D ale narazie cieszmy sie 2400 :P

neronek dołączył
19.04.2007

neronek 11:00 | 09.08.2010

Sapa is the best !
witam ja wybrał bym północ Wietnamu jak masz jakieś pytania śmiało dzwoń doradzę wolę jednak mówić więc tel podam na e-mail
neronek@op.pl
pozdrawiam
neronek

moje podróże :
www.neronek.geoblog.pl 

Singapur -Borneo- Malezja 2010
neronek41.blog.onet.pl/ 

Birma Tajlandia 2009
neronek5.blog.onet.pl/ 

Hongkong-Chiny -Tajlandia:
neronekbyd.blog.onet.pl/ 
Tajlandia -Kambodża-Laos:
darekneronek.blog.onet.pl/ 
Wietnam-Tajlandia:
neronek2.blog.onet.pl/ 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl