Forum dyskusyjne

Tani roaming

kategoria podróże po świecie

Safira dołączył
21.07.2010

Safira 16:41 | 21.07.2010

Mam małą prośbę. Wyjeżdżam niedługo na jakiś czas do Włoch i chciałabym pozostać w kontakcie z rodziną. Planuje trochę dłuższy pobyt, może zatrzymam się też w Austrii. Czy wiecie jaki operator oferuje najtańsze połączenia roamingowe? Mam obecnie Orange, ale w zeszłym roku dostałam taki rachunek, że w tym roku chyba odpuszczę.

Yumannah dołączył
22.07.2010

Yumannah 17:51 | 22.07.2010

Na pewno ostatnio w Heyah potaniał roaming do całej UE Możesz kupić starter nawet tylko na okazję wyjazdu i na pewno wyjdziesz na tym jak człowiek.

Safira dołączył
21.07.2010

Safira 23:29 | 22.07.2010

Dokładnie o coś takiego mi chodzi. Rozumiem, że to najtańsza opcja na rynku?

Yumannah dołączył
22.07.2010

Yumannah 16:47 | 23.07.2010

Oferta mbanku jest porównywalna, ale obejmuje tylko klilka popuplarnych miejsc atrakcyjnych turystycznie, a Heyah całą UE, więc jest to z Twojego punktu widzenia lepsza opcja.

Safira dołączył
21.07.2010

Safira 08:40 | 24.07.2010

Ok, dziękuję za informację.

Yumannah dołączył
22.07.2010

Yumannah 12:25 | 23.08.2010

Stawki to 99 gr za połączenie wychodzące i 59 gr za odebrane - gdybys jeszcze szukała. Zdecydowanie sa one opłacalne. Bardziej opłaca się zadzwonić na minute niż wysyłac sms'y :)

Katarina dołączył
02.02.2011

Katarina 12:42 | 02.02.2011

Ja ostatnio skorzystałam z nowej kart sim4globe i jestem zadowolona jedyny minus to że sa trudności z wysyłaniem sms ale otrzymywac można polecam:)

SypiącaSię dołączył
02.11.2011

SypiącaSię 14:43 | 29.12.2011

A czy z SimX ktoś korzystał? Bo porównałam z tym sim4globe i starter wypada cenowo na pewno lepiej, ale nigdy jeszcze nie korzystałam ze starterów dla roamingu i zastanawiam się, czy we Finlandii nie będę mieć np. problemów z zasięgiem. Bo ceny połaczeń do i z Finlandii w mojej sieci mnie rozłożyły na łopatki, a jadę na prawie 2 tygodnie i nie wyobrażam sobie być bez telefonu :(

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl