Forum dyskusyjne


poszukiwanie towarzysza

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

kajczan dołączył
27.07.2010

kajczan 00:18 | 28.07.2010

Witam! Końcem września miałam zamiar wyjechać do Indii północnych na miesięczną wyprawę. Osoba jednak z którą miałam wyjechać nie może w tym terminie a ja jako że jestem jeszcze studentką nie mogę przełożyć tego o miesiąc. Dlatego postanowiłam nie załamywać rąk tylko zacząć działać. Zacznę od tego, że chciałabym wyjechać w lutym gdyż teraz pracując już za granicą nie jestem w stanie zorganizować niczego przed nowym rokiem akademickim. W lutym jednak będę mogła pozwolić sobie w przerwie miedzysemestralnej na 4 tygodnie temu poświęcone. Poszukuję więc osoby, która pragnie wyruszyć z pasją. Celem jest wyprawa nie zaś wylegiwanie i mieszkanie w hotelach, a przemierzanie. Jeśli jesteś więc zainteresowana/y to proszę napisz na maila : kajczan@gmail.com . Jeśli czytasz to i wiesz że macie już jakąś grupę a byłaby możliwość dołączenia to również prosze o kontakt. Pozdrawiam:)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl