Forum dyskusyjne

Nie tylko Alpy Bawarskie

kategoria podróże po świecie

kraj Niemcy

bialyzibi dołączył
08.05.2010

bialyzibi 12:36 | 28.07.2010

Posiadam jedno miejsce w wynajętym ośmioosobowym busie na atrakcyjną wycieczkę w Alpy Bawarskie. Planowane są wędrówki górskie ale wyjazd ma także charakter krajoznawczy .A więc planowane jest poznanie największych atrakcji Bawarii i Ziemi Salzburskiej ( rejsy statkami wycieczkowymi , zamki , wjazd kolejką gondolową , itd.) Wiek uczestników 40 +, termin 14-24.08.2010 r. "baza" w pensjonacie w podalpejskim Ruhpolding ( Alpy Bawarskie )Serdecznie zapraszam. Kontakt bialyzibi@interia.pl

somana dołączył
05.08.2010

somana 23:44 | 05.08.2010

Witaj! Wyprawa super, właśnie czegoś takiego szukałam. Proszę podaj orientacyjny koszt tej wyprawy. Halina

bialyzibi dołączył
08.05.2010

bialyzibi 00:10 | 06.08.2010

Droga Halinko..
Dziękuję za miłe słowa, trochę żałuję że tak późno przeczytałaś moje ogłoszenie . Organizuję imprezy tylko po kosztach, nikt na tym nic nie zarabia.
Ale jak wspomniałem nie mam już miejsc. Jeśli sobie życzysz, pozostańmy w kontakcie, może następnym razem. Mój adres bialyzibi@interia.pl
Serdecznie pozdrawiam. Zibi

somana dołączył
05.08.2010

somana 07:45 | 06.08.2010

Dziękuję za odpowiedź, Twój adres już zapisałam. Jeżeli przyjdzie Ci do głowy równie ciekawy pomysł, to pisz na adres - jezxs@wp.pl

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl