Forum dyskusyjne

lot z Medan do Jogjakarty - Indonezja

kategoria podróże po świecie

eemmii dołączył
18.02.2007

eemmii 20:25 | 28.07.2010

Cześć

Za miesiąc jedziemy do Indonezji, szukamy taniego połączenia z Medan do Jogjakarty.
Ceny są koszmarnie wysokie. Mam pytanie do osób które były w Indonezji.
Czy można tanio kupić bilet na miejscu??? Jakie są ceny???
Ja polecacie się dostać do Jogjakarty?? Nie chcielibyśmy jechać autobusami żeby nie tracić czasu.

Z góry dziękuję za pomoc

pozdrawiam

opcio dołączył
10.07.2010

opcio 00:00 | 15.08.2010

Znalazłeś coś? Ja też za nieco ponad miesiąc chciałbym się przemieścić pomiędzy tymi dwoma miastami.

eemmii dołączył
18.02.2007

eemmii 10:29 | 15.08.2010

Hej
Spr wszystkie możliwe loty i najtaniej jest air asia, loty osobne, bo nie można kupić łączonego.
pozdrawiam

kassala4u dołączył
15.08.2010

kassala4u 02:11 | 15.08.2010

Witam szanownych

Jej naprawdę pleaseure przyjść do swojego profilu na tej stronie, nazywam się helen kasssala 23 lat stary dobry i szukam dziewczyny w poszukiwaniu friend.This dlatego postanowiłem skontaktować się z Tobą abyśmy mogli nawiązać dobre stosunki, a także poznają się other.Your wieku, rasy i religii nie problem dla mnie jest to wszystko, co się liczy, to prawda love.Kindly kontakt na mój helenkassala50@yahoo.com adres e-mail, aby
ja mogę powiedzieć więcej o mojej własnej, a dam wam moje picture.Hope usłyszeć od ciebie najwcześniej Lovely,
helen
Hello Dear

Its really a pleaseure to come along your profile in this site, My name is helen kasssala 23years old good looking young girl and in search of a friend.This is why i have decided to contact you so that we can establish a good relationship and also get to know each other.Your age,race and religion is never a problem to me,all that matters is true love.Kindly contact me on my email address helenkassala50@yahoo.com so that
i can tell you more about my self and give you my picture.Hope to hear from you soonest Lovely,
helen

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl