Forum dyskusyjne

Listopad w Malezji - warto jechać w taką pogodę

kategoria podróże po świecie

kraj Malezja

Izma79 dołączył
29.07.2010

Izma79 11:10 | 29.07.2010

Hej,
Wybieram się do Malezji w listopadzie, ale cały czas waham się, czy to dobry pomysł ze względu na porę deszczową.
Nie orientujecie się, czy leje tam bez przerwy w porze deszczowej? Czy może deszcze nie są tak uciążliwe i mimo wszystko warto jechać w tym okresie?
Dajcie proszę znać, bo naprawdę nie wiem, co robić.
Pozdrawiam,
I.

hanskolo dołączył
22.12.2009

hanskolo 17:08 | 29.07.2010

bylem w Malezji w listopadzie zeszlego roku.pogoda byla znosna-oczywiscie padalo dosyc czesto ale na pewno slonce zlapiesz:)niestety od strony borneo niemalze cala infrastruktura nie dziala z powodu pogody.pomysl,ze masz rzut beretem do Tajlandii i jak bedziesz chciala wiecej slonca mozesz smialo tam pojechac:)tak czy inaczej-ja bylem w listopadzie i nie zaluje.upal na przemian z deszczem:)pozdrawiam

bigmark dołączył
26.12.2008

bigmark 09:08 | 30.07.2010

Byłem w listopadzie , ale wytrzymałem tylko kilka dni - szaro , buro ,ściana deszczu. Uciekłem do Tajlandii - a tam było pięknie :)
Malezja w ogóle nie jest zbyt interesującym krajem , lepiej zrób sobie przesiadkę w Kuala Lumpur i Air Asia dolecisz za parę groszy w dowolne miejsce w tamtym rejonie.
pozdrawiam
Marek

Izma79 dołączył
29.07.2010

Izma79 09:56 | 30.07.2010

Dzięki wielkie za Wasze komentarze...chyba jednak zmienię swoje plany, bo deszcz kilka razy dziennie mnie nie przeraża, ale szaro, buro nonstop to już tak...

hanskolo dołączył
22.12.2009

hanskolo 17:32 | 30.07.2010

ja na Twoim miejscu nie rezygnowalbym z Malezji!moze pada czasem ale na peno nie jest buro i ponuro!chyba ze moj przedmowca spedzil caly ten czas w Kuala Lumpur,bo w miescie to sie dlugo nie da wytrzymac i to nie wazne czy pada czy nie:)w Malezji jest wiele miejsc do zobaczenia,ktorych na pewno nie zobaczysz w Tajlandii.decyzja nalezy do Ciebie ale pare dni warto poswiecic na ten kraj-na peno sie nie zawiedziesz!pozdrawiam i milego pobytu gdziekolwiek sie wypuscisz!

Izma79 dołączył
29.07.2010

Izma79 10:49 | 10.08.2010

No i jednak jedziemy :) wylot pod koniec października z Warszawy do Singapuru, a powrót w połowie listopada z Bangkoku. Zobaczymy więc kawałek i Malezji i Tajlandii. Dziękuję Wam za podpowiedzi!
Pozdrowienia!

drewniana dołączył
14.09.2010

drewniana 20:00 | 24.09.2010

Nie rezygnuj z Malezji!!! Bardzo polecam mimo braku pogody. Polacam przewodnik: www.travelco.pl/Malezja_Singapur_Brunei_Przewodnik_Lonely_Plane  t_Malaysia_Singapore_and_Brunei_9781741048872-107.html przydatny na miejscu i fajna pamiątka po powrocie:)
Pozdrawiam

benbm dołączył
09.06.2002

benbm 07:49 | 25.09.2010

Malezja jest wtedy pusta ceny spadają ,a nie pada cały czas deszczyk robi sobie wolne ,ale sam zdecyduj

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl