Forum dyskusyjne


Zamknięte miejsca do nurkowania w Malezji

kategoria podróże po świecie

kraj Malezja

Ozdoba dołączył
26.07.2009

Ozdoba 08:25 | 30.07.2010

Witam,
Ostatnio przeczytałam, iż władze Malezji zdecydowały się zamknąć do końca października dziewięć z 83 miejsc do nurkowania wokół niektórych wysp z powodu bielenia koralowców, zjawiska najprawdopodobniej związanego z ocieplaniem się wód. Czy ktoś z was wie jakie to miejsca lub wyspy oprócz Tioman i Redang (a czy na tych wyspach jest zabronione nurkowanie z fajką?) a może znacie jakieś bajeczne wyspy na których można nurkować a na których nie ma zakazu (oprócz Sipadanu to za daleko).Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl