Forum dyskusyjne

Tajlandia Bangkok Koh Chang hotele podroz girls

kategoria podróże po świecie

mike_london dołączył
31.07.2010

mike_london 21:50 | 31.07.2010

Witam

Za miesiac lece do tajlandi i mam kilka pytan na ktore nie udalo mi sie (nawet dzieki opcji pogooglaj mi mamo) 100% odpowiedzi, prosze o pomoc

plan podrozy:
3 dni w bangkoku (wiekszosc sugeruje ze to wystarczajaco dlugo)
z bangkoku do (8dni) koh chang (beach holiday) i tutaj pierwsza niewiadomo
jak sie tam dostac najszybiej i w druga strone (z racji ze to wyspa oczywista jest podroz statkiem/lodzia) czy sa \\\"statki\\\" nocne, samolot powrotny mam w poniedzialem rano wiec zapewne musze wyruszyc w niedziele wieczor.

z okazji ze to wyprawa singla nie bede oszukiwal ze \\\"poznam\\\" kilka obywatelek tajlandi, i tu kwestia hotelu czy powinienem odrazu bookowac hotel (oczywiste ze double bed) na dwie osoby czy pojedynczego uzytku?
czy powinienem szukac hoteli \\\"guest friendly \\\" czy dac sobie z tym spokoj?

czy udajac sie na koh chang powinenem udac sie tam juz z \\\"nowa znajoma\\\" na czas pobytu czy jest mozliwosc poznania kogos na miejsu?

mam nadzieje ze moj temat nikogo nie zniesmazy, po uzyskaniu odpowiedzi zglosze go do usunieia.
z gory dziekuje za pomoc

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 06:55 | 01.08.2010

Z Bangkoku na Ko Chang dostaniesz się z dworca Ekamai autobusem do Laem Ngop, bilet około 200 thb. Tam masz bezpłatny shuttle bus do przystani i promem na wyspę. Co do obywatelek Tajlandii nie wiem, podróżuję z żoną.
Zbyszek

mike_london dołączył
31.07.2010

mike_london 14:15 | 01.08.2010

dziekuje za odpowiedz Zbyszku

to juz cos, orientujesz sie moze cos na temat godzin tych autobusow? (chodzi mi o nocny powrot do bangkoku)

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 18:09 | 01.08.2010

Z Laem Ngop odjeżdżają około 13 i 15, ale musisz to sprawdzić, pewnie to są te same które przyjeżdżają z Bangkoku i potem wracają. Jeżeli chcesz być na noc, to możesz dojechać do Trat i z Trat do Bangkoku. Są chyba ze 3 przystanie skąd kursują promy na stały ląd, nie ma znaczenia z której przeprawisz się.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl