Forum dyskusyjne


Tabletki Aquaclear

kategoria zdrowie w podróży

arturo.sz dołączył
25.05.2006

arturo.sz 10:36 | 04.08.2010

Tabletki Aquaclear firmy galpharm. Czy to jest coś warte? I najważniejsze, czy to jest bezpieczne dla zdrowia? Środek czynny, jak udało mi się dowiedzieć to: sodium dichloroisocyanurate 8,5mg na tabletke, czyli po polsku: bezwodny dichloroizocyjanuran sodu (bezwodna sól sodowa kwasu dichlorocyjanurowego). Niestety nie udało mi się nigdzie dowiedzieć jaki wpływ na zdrowie ma ten preparat w podanym stężeniu (8,5mg na litr wody). Jeśli ktoś posiada jakieś informacje będę wdzięczny za rozjaśnienie tematu.
PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl