Forum dyskusyjne


Islandia 2010 Foto-relacja 8211 wróciliśmy 18 lipca 2010

kategoria podróże po świecie

aszy007 dołączył
18.05.2008

aszy007 10:46 | 04.08.2010

Cześć,
Zamieszczam link do foto-relacji z wyjazdu na Islandię: picasaweb.google.pl/aszy007/Islandia2010.  W zamieszczonej foto-relacji zostały wykorzystane zdjęcia wykonane przez: Mateusza (większość), Andrzeja, Beatę, Michała Banasia i Agnieszkę. Wszystkie zdjęcia wykonane z powietrza są autorstwa Michała Banasia. Wyjazd odbył się w dniach 20 czerwiec - 18 lipiec. Prezentację najlepiej jest oglądać jako pokaz slajdów w trybie „pełny ekran” . Należy wybrać odpowiednie przyciski w lewym górnym rogu. W trakcie pokazu można ręcznie przechodzić do kolejnych zdjęć wybierają kursorami lewo-prawo lub automatycznie przez naciśnięcie przycisku „play” (taki trójkącik skierowany ostrzem w prawo). Czas wyświetlania każdego zdjęcia jest standardowo ustawiony na 3 sekundy. To trochę za mało żeby odczytać podpis i zobaczyć zdjęcie. Można przyciskami minus i plus (znajdującymi się na prawo obok strzałek do przerzucania zdjęć) ustawić sobie właściwy czas.
Proszę o wyrozumiałość – przy dopisywaniu opisów zdjęć ciągle wyłapywałem literówki. Może nie wszystko znalazłem. Proszę dać znać zaraz poprawię. Będę jeszcze wprowadzać drobne poprawki w zestawie zdjęć, ich kolejności (bardzo dużo czasu zajęło uzgodnienie chronologii czasowej zdjęć wykonanych 5 aparatami, a i tak pewnie są jakieś błędy) oraz opisów zdjęć.


Pozdrawiam
AndrzejStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl