Forum dyskusyjne

Pomocy Indie na 3 miesiące -problem z wizą

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

luka750 dołączył
07.08.2010

luka750 08:57 | 07.08.2010

Mam z żoną zarezerwowany bilet na samolot do Indii na 2 września powrót na 30 listopada (niecałe 3 miesiące) Lecimy z Londynu do którego jedziemy już 25 sierpnia (chcemy odwiedzić znajomych) Problem w tym że od lipca wizy są tylko na 3 miesiące w dodatku ważne od daty wystawienia O wizę trzeba się starać na 2 tyg wcześniej co powoduje że nie mamy szans zmieścić się w naszym terminie powrotu. Może ktoś wie czy da się przedłużyć o te kilka dni wizę na miejscu, lub co nam grozi jeśli zostaniemy w Indiach około tygodnia bez waznej wizy; a może ma ktoś pomysł jak to rozwiązać Z góry dzięki za wszelką pomoc Łukasz

tomekmiodek dołączył
07.07.2010

tomekmiodek 16:20 | 08.08.2010

hey, mogę tylko powiedzieć, ze jak bylem w 2000 roku to przedłożyłem o 6 miesięcy w Delhi, a informacje na ten temat znalazłem w przewodniku LP, i załatwiłem to w 1godzinke

milcia164 dołączył
08.05.2011

milcia164 15:22 | 08.05.2011

turystycznej wizy sie nie przedłuża..........

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 20:42 | 08.05.2011

Tomkumiodku, nie wiem czy zauważyłeś, ale mamy rok 2011, a od 2000 roku hinduskie przepisy wizowe zmieniły się co najmniej kilka razy w głównych sprawach. Człowiek potrzebuje aktualnych danych, a nie to co było 11 lat temu, więc nie zaśmiecaj forum bezużytecznymi informacjami. Chyba, że pomyliłeś daty.
Zbyszek

Magz dołączył
06.01.2007

Magz 00:03 | 26.05.2011

Jestem bardzo ciekawa jak się udało załatwić ten problem. A może próbować uzyskać wizę z Anglii?? Tam chyba są nadal wizy na 6 miesięcy. Ja 2 lata temu bez problemu dostałam z polski na 6miesiecy multiple choć we wniosku chciałam tylko single. Rok temu po wielkiej walce dostałam na 4miesiące. Bo bilet kupiłam w zasadzie tuż przez zmianą przepisów i pobyt wynosił 3 miesiące i 6dni. Musiałam pisać pisma do ambasadora i ogólnie byłam tym zestresowana, bo gdybym wiedziała o nowych przepisach to bym kupiła krótszy bilet. Najlepiej by było gdyby wiza obowiązywała od dnia wjazdu, ale jeszcze nikt tak nie wymyślił.

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 23:42 | 27.05.2011

obecnie z tego co wiem, jeżeli jedziesz turystycznie to nie dostaniesz wizy dłuższej niż 3 miesiące i na pewno nie multiple,

luka750 dołączył
07.08.2010

luka750 09:49 | 28.05.2011

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie oraz przepraszam że nie zaktualizowałem tego posta. Wizy pprzedłużyliśmy w Nepalu, anulowano nam te zbyt krótkie a wbito nowe tak by starczyły nam na planowany pobyt w Indiach. Trochę było z tym zachodu ale załatwić się da, co do szczegółów odsyłam do naszego bloga prowadzonego w trakcie podróży:
zapiskizdalekichladow.blogspot.com/2010/10/wizy.html 

zoja29 dołączył
14.11.2010

zoja29 17:35 | 28.05.2011

Dwa miesiące temu, mój syn dostał wizę indyjską w Iranie ( ważna pół roku !!! ), czekał na nią kilka dni. Może wyślij maila do ambasady Indii w Londynie z zapytaniem, czy Ci wydadzą wizę i w jakim terminie? Sądzę, że to najprostsze wyjście. Powodzenia :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl