Forum dyskusyjne

Niedoświadczony globtroter

kategoria podróże po świecie

kanciak2 dołączył
03.01.2007

kanciak2 12:26 | 03.01.2007

Witam
Jestem niedoświadczonym globtroterem, wiec licze na pomoc uzytkownikow formu.
Planuje wyjazd wlasnym samochodem do bułgarii przez slowacje, wegry, rumunie, nie wykluczone ze wyskoczymy tez do grecji.
Moje najwazniejsze pytanie.
Jadę własnym samochodem, paliwo to benzyna lub gaz. Mam pytanie czy gdzies w tych krajach sa stacje paliw gdzie moge zatankowac LPG i gdzie moge uzyskac informacje nt cen paliw w tych wymienionych krajach.
Natomiast mam pytanie tez takie, jak mam przygotowac auto do wyjzdu, wyjazd dopiero bedzie przelom maj/czerwiec ale juz zbieram informacje i planuje podroz. Dodam ze nie mialem okazji jeszcze jechac samochodem za granice i nie wiem na co zwracac uwage. Pozdrawiam Wszystkich i prosze o odpowiedz

dawidfischer dołączył
12.12.2006

dawidfischer 15:12 | 03.01.2007

po 1 czy taki samochod da rade zrobic taka trase?
po2 jedzie ktos z toba kto juz jezdził kiedys za granica?
po3 konkretna mapa by ci sie przydała najlepiej taki atlas samochodowy bardzo dokładny
po4 informacje dotyczace LPG w tych krajach mozna bardzo łatwo znalzc na www.google.pl  jest tam tyle forum na ten temat ze nie bedziesz miał problemow ze znalezieniem czego kolwiek
po 5 samochud to lepiej miej przygotowany na 100% i bierz pod uwagie ze jak bedziesz robił tyle kilometrow to zawsze cos moze sie rozwalic,ja jadac do Norwegii samochodem to dbam zeby wszystko było sprawne bo na trasie potem moze byc trudno znalezc mechanika.

Pozdrawiam i szerokiej drogi zycze

Dawid

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl