Forum dyskusyjne

Wiza do Laosu

kategoria podróże po świecie

kraj Laos

Fafik dołączył
14.11.2009

Fafik 16:55 | 11.08.2010

Witam,
Orientuje się ktos czy do Laosu mozna wyrobic wize w Warszawie na Usypiskowej ?? MSZ jak zwykle nic nie wie a te babki ktore tam pracują chyba są jakieś upośledzone bo nie wiedzą czy Laos to państwo. O dzwonieniu do ambasady nie wspomnę bo to porażka.

Dzieki za info.

Jacky dołączył
15.08.2006

Jacky 10:59 | 12.08.2010

NA GRANICY. 30 $ ( ZA TO FAJNA NAKLEJKA W PASZPORCIE) BYŁEM W LUTYM I WIEM NA PEWNO:)

Fafik dołączył
14.11.2009

angius dołączył
09.08.2010

angius 23:56 | 12.08.2010

cześć,

ja wyrobiłem wizę do Laosu trzy lata temu w Warszawie.
Wyrobiłem ją bez problemu w około 15 minut :) iu raczej jest to regóła, jeżeli ambasadro czy konsul na miejscu.
Trzeb tylko przynieść dolary, by nie latać i szukać ich gdzieś w okolicy.
Ponoć teraz można wyrobić na granicy.
Pozdrawiam,
michał

matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 15:02 | 16.08.2010

w warszawie, trwało to 45 minut

Fafik dołączył
14.11.2009

Fafik 15:22 | 16.08.2010

Byłem ostatnio na Usypiskowej i wszystko pozamykane, a w gablocie przed ambasadą nie było żadnych informacji. Ambasada zlikwidowana??

sagnes dołączył
18.11.2007

sagnes 22:02 | 16.08.2010

potwierdzam - na granicy bez problemów dostaniesz wizę za 30 USD. pozdrawiam :)

RafalTK dołączył
30.06.2009

RafalTK 09:05 | 20.08.2010

A orientuje sie ktos z was gdzie w Laosie najlepiej wyrobic wize Kambodzanska? Moze tez byc w Tajlandi bo w sumie pojedziemy z Bangkoku przez Chang Mai ale z tego co pamietam jak bylem tam w tamtym roku to na wize Kambodzanska czekalo sie 2-3 dni. Ma ktos jakies info gdzie wyrabiaja (i czy w ogole to jest mozliwe) na miejscu?

Dzieki i pozdro.
Rafal

zetka dołączył
21.01.2009

zetka 19:12 | 13.09.2010

Ambasada Laosu chyba w ogole sie zwinela z W-wy... Usypiskowa to juz ponoc nieaktualny adres. W internecie znalazlam info, ze zostala przeniesiona na Rejtana 15, ale dzis tam bylam - pani w portierni powiedziala, ze nie ma. Chyba pozostaje opcja na granicy.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl