Forum dyskusyjne


Gdzie tanio przezimować

kategoria podróże po świecie

trevor dołączył
16.02.2009

trevor 16:33 | 13.08.2010

Planuję dłuższy (ok 3 mies) wyjazd na jakieś antypody naszej zimy. Mam zamiar popracować nad powieścią. Może ktoś poradzi mi, gdzie można za małe pieniądze wynająć coś skromnego, najlepiej nad oceanem:). Po ostatnim pobycie w Kerali nabawiłem się reumatyzmu, więc zależy mi na suchszym klimacie.


matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 12:27 | 17.08.2010

Wybżeże Kambodży - sprawdź wyspy, Wietnam (nieco droższy) - można znaleźć piękne miejscówki jeszcze bez przemysłu turystycznego, Indie - południowa część Goa (np. benaulim lub niżej) - inny klimat niż w Kerali


trevor dołączył
16.02.2009

trevor 13:02 | 17.08.2010

Dzięki
a nie orientujesz się, jak z wizami do Kambodży (gdzie i na jak długo)?
Nie za parno tam?


matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 13:03 | 19.08.2010

z wizami nie wiem, byłam w styczniu na wyspie Ko Russei (bamboo island) jakąś godzinę łodzią od Sihanoukville i nie było w ogóle parno, bardzo przyjemnie. Jesli chodzi o tą konkretną miejscówkę to trzeba się dowiadywać bo chodziły informacje że została sprzedana na resort.....a było tak pięknie, tylko klikanaście chatekStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl