Forum dyskusyjne

tydzie n w Madrycie

kategoria podróże po świecie

marcyl dołączył
04.08.2010

marcyl 13:51 | 18.08.2010

Mam tydzień do zagospodarowania w samym Madrycie, co warto zobaczyć? Jak wygląda zwiedzanie okolicy np Segovii czy są jakieś kolejki podmiejskie?

Zosik dołączył
19.08.2010

Zosik 22:18 | 19.08.2010

Witaj,
W zeszlym roku bylam wlasnie na takim tygodniowym wypadzie w Madrycie z grupa przyjaciol i mielismy bardzo fajny program zwiedzania (ja ukladalam(. Chetnie podziele sie szczegolami. Mam jeszcze ten program i dokladne informacje dot. np. komunikacji. Ale tylko krotko na wstepie: jest super, bo niezawodna i niedroga, jak rowniez urozmaicona. Polecam pociagi. W okolicach Madrytu polecam zwiedzanie koniecznie Toledo (szybka kolej, ktora kooooniecznie trzeba sie przejechac) jak rowniez Escurialu (tez koniecznie)
Prosze o nawiazanie bezposredniego kontaktu pod: zohil@onet.eu
Pozdrawiam
Zosik

drewniana dołączył
14.09.2010

drewniana 13:17 | 23.09.2010

Witaj, myślę że bardzo Ci się przyda:www.discoveryplanet.pl/Przewodnik_Wiedzy_i_Zycia_Madryt_  9788375756647-280.html
pozdrawiam i życzę przyjemnego zwiedzania:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl