Forum dyskusyjne


Kenia-proszę o porady etc i czy jechać w grudniu czy styczniu

kategoria podróże po świecie

kraj Kenia

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 20:20 | 21.08.2010

Hallo:)
Podjąłem decyzję!Jadę do Keni i na Zanzibar.Kupiłem sobie Globala dzisiaj z 2009-wygląda naprawdę nieżle i przewodnik po zanzibarze-byłem w szoku,że w ogóle był.Plan wygląda mw tak:
Przylot do Nairobi,szukanie safari albo safari już przez net,potem masai mara albo z nakuru albo bez,na miejscu oczywiście sierociniec dla słoni i inne atrakcje w nairobi,potem wylot na zanizibar-tam tydzień.Na malarię malarone,dodatkowo żółta febra-wzw a i b plus tężec mam zrobione.
Trochę się boję jak zwykle-bardziej o mój angielski,który nie jest zbyt dobry ale...zawsze sobie radziłem,mam nadzieję,że i tutaj będzie tak samo.Mam pytanie do was,kiedy lepiej lecieć w styczniu(ok 2-3) czy 1 grudnia?
Wszelkie sugestie etc-mile widziane,jakieś dodatkowe rzeczy do zobaczenia w Kenii itd też-oczywiście odpada jezioro Turkana choć wiem,że kurdę warto:(.
Pozdr


arnie dołączył
04.11.2007

arnie 15:46 | 22.08.2010

Jeszcze jedno pytanie,jak tam latają lokalne linie tzn czy jeśli kupię z zanzibaru do nairobi to na pewno dolecę tego samego dnia?Mam w nocy wylot o 3 rano do berlina.Zastanawiam się czy nie kupić bezpośrednio przed wylotem biletów na zanzibar-choć trochę się boję,że będą droższe.


Agucha dołączył
17.02.2008

Agucha 15:30 | 28.10.2010

ja bym w lokalne tranporty nie wierzyła:) klika razy zdarzyło się że dizwnie przeplanowywano to czy tamto...Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl