Forum dyskusyjne

Poszukuję do wspólnego wyjazdu maj 2011

kategoria podróże po świecie

kraj Usa

sivy1971 dołączył
16.08.2010

sivy1971 11:33 | 25.08.2010

Poszukuję (wstępnie) do wspólnego wypadu w miesiącu maju 2011-podróżowanie samochodem po USA. Zwiedzanie miejsc do "obgadania".
Nie będę ukrywał, że poszukuję kogoś dlatego żeby ograniczyć koszty na miejscu (wypożyczenie samochodu, noclegi itp).

maczak dołączył
30.08.2010

maczak 11:49 | 30.08.2010

Hej!

Zazdroszczę takiej wyprawy...:) My z dziewczyną też chcieliśmy pojechać na podobny wyjazd po USA, ona była parę lat temu na czymś takim z rodzicami, pożyczyli campera i zwiedzili całe zachodnie wybrzeże. Jednak finanse nas ograniczyły w tym roku:/ Bo w dwójkę to trochę drogo wychodziło, a jakoś znajomi nie palili się na taki wyjazd... Ale może w przyszłym roku nam się uda? Bo wrzesień nie wchodzi w grę dla Ciebie? Pewnie na początku 2011 też zaczniemy szukać chętnych przez internet. Daj znać czy udało Ci się kogoś znaleźć i czy jest jakiś odzew w ogóle:) A korzystałeś może z portali typu twoja-podroz.pl? Bo zastanawiam się czy jest tam zainteresowanie na takie dalekie wycieczki czy tylko te krótsze i bliższe są popularne:)

sivy1971 dołączył
16.08.2010

sivy1971 12:05 | 30.08.2010

Hej
To wszystko jeszcze w powijakach, ale ja chciałbym się przygotować do podróży troszkę wcześniej stąd moje ogłoszenie.Odnośnie września to będę mógł coś powiedzieć w lutym dlatego, że jak nie znajdę ekipy na maj to napewno będę myślał o innym terminie. Dzięki za portal-nie słyszałem o nim ale na pewno wypróbuję.A co do zainteresowania wokół podróży to dostałem na razie jednego maila. Na razie czekam na propozycje.Myślę, że czas też za bardzo odległy.Będę ponawiał co 2 miesiące. Mam nadzieję, że uda mi się z tym majem a jak nie to na pewno zgłoszę się do Waszego wątku na forum). Pozdrawiam

GAIA1964 dołączył
08.10.2008

GAIA1964 18:29 | 30.08.2010

Chetnie sie przyłączę. Czy możesz w najbliższą niedzielę popołudniu pogadac na Skype?

alonsoo dołączył
08.07.2010

alonsoo 10:07 | 31.01.2011

Witaj, jestem zdecydowany na taki wyjazd w lipcu. Jeśli dałbyś radę przełożyć wyjazd na lipiec byłoby fantastycznie. Z pewnością w dwójkę będzie o wiele taniej a samochód to najlepsza forma podróży po USA. Na pewno się dogadamy,czekam na wieści :)

kili dołączył
06.02.2011

kili 22:09 | 06.02.2011

witam, ja planuję wyjazd na wrzesień ale w sumie to mogę zmienić. Dajcie proszę znać czy coś udało Wam się ustalić apropos lipca. pozdrawiam i czekam na info.

sivy1971 dołączył
16.08.2010

sivy1971 14:42 | 07.02.2011

Jeszcze nie mam sprecyzowanego terminu dlatego,że zawsze coś "wyskoczy". Ale badźmy w kontakcie.
Z tego co widzę to chętnych jest coraz więcej, myślę ,że jak nie ze mną to zawsze możecie się dogadać między sobą.
Mam nadzieję, że uda mi się doprowadzić do końca ten wyjazd i pojadę do upragnionych STANÓW.
Będę bacznie podlądał wpisy na forum i może jeszcze jakieś propozycje albo uwagi ?
Pozdrawiam
PS.
Kili i Alonsoo- czy macie już wizy ?

alonsoo dołączył
08.07.2010

alonsoo 15:24 | 07.02.2011

Dzięki za odpowiedź, ciesze się, że jest nas coraz więcej :) W moim wypadku mogę wyjechać tylko w lipcu, ewentualnie troszkę zahaczyć o sierpień. Wizę załatwię w przyszłym tygodniu, jednak jestem 100% pewny, że ją otrzymam :)
Mam nadzieję, że uda nam się zgrać, ekipą zawsze weselej, bezpieczniej i taniej. Co do trasy jestem elastyczny, najbardziej marzy mi się przejazd wypozyczonym autem z NY do LA :)
Pozdrawiam

kili dołączył
06.02.2011

kili 19:25 | 07.02.2011

Hello, ja mam wizę - w zeszłym roku zaliczyłam NY i Chicago. W tym roku chciałabym zobaczyć LA, Vegas, San Francisco, Grand Canyon i inne parki narodowe. Dobrze byłoby coś ustalić w miarę wcześnie, aby kupić bilety lotnicze nieco taniej niż w szczycie letniego sezonu.
Pozdrawiam, do usłyszenia i mam nadzieje do zobaczenia :)

IC dołączył
10.02.2011

IC 21:26 | 10.02.2011

Hey

Jak ida przygotowania do wyjazdu? Czy nadal aktualny?
Wraz z zona rowniez wybieram sie na przelomie maja i czerwca do LA. Glownie chcemy objechac parki narodowe ok 2-3 tyg.
Zapraszam do kontaktu jezeli ktos jedzie w tym terminie, moze uda sie zoorganizowac wspolna trase.

Iwona.Cz dołączył
29.06.2007

Iwona.Cz 13:22 | 02.03.2011

Ja jadę z 3 kolezankami + 2 kolegów się zastanawia ale w połowie lipca... Zachodnie Stany = Kalifornia + Kaniony i Parki Narodowe w tym Yellowstone + Salt Lake City. Jeśli byłbys zainteresowany daj znac:
iczarnocka@gmail.com

Iwona.Cz dołączył
29.06.2007

Iwona.Cz 13:21 | 02.03.2011

Ja jadę z 3 kolezankami + 2 kolegów się zastanawia ale w połowie lipca... Zachodnie Stany = Kalifornia + Kaniony i Parki Narodowe w tym Yellowstone + Salt Lake City. Jeśli byłbys zainteresowany daj znac:
iczarnocka@gmail.com

Iwona.Cz dołączył
29.06.2007

Iwona.Cz 13:21 | 02.03.2011

iczarnocka@gmail.com

manciak dołączył
23.03.2011

manciak 19:41 | 23.03.2011

Witam. Czy macie już jakiś konkretny plan wyjazdu? Termin? Pytam, ponieważ dołączyłabym chętnie ;] A może by tak zrealizować plan alonsoo??? Bo jest rewelacyjny ;) Pozdr.

alonsoo dołączył
08.07.2010

alonsoo 22:56 | 23.03.2011

Czołem
Jest nas troje, poszukujemy jednej osoby chętnej do 3 tygodniowego wyjazdu od 12 lipca. Mamy już wizy, bilety lotnicze - lot do NY, powrót z Los Angeles. Najprawdopodobniej wycieczkę podzielimy na dwa etapy: Nowy Jork, Waszyngton (generalnie najciekawsze miejsca w tych rejonach) a następnie przelot (przejazd pociągiem - co wyjdzie korzystniej) do Kalifornii i tutaj kolejne +/- 2 tygodnie na LA, Las Vegas, San Francisco i miejsca turystyczne w okolicy wynajętym autem. Preferowany wiek od 18-30 lat.

KaMyK_220d dołączył
24.03.2011

KaMyK_220d 10:12 | 24.03.2011

A co chcecie dokładnie zobaczyc ?
Bede od czerwca do grudnai w USA.
Chetnie dołacze sie do jakiejs wycieczki.
Posiadam auto w Usa.

alonsoo dołączył
08.07.2010

alonsoo 16:14 | 24.03.2011

Witaj
To będzie nasz pierwszy pobyt w USA, planujemy więc główne atrakcje turystyczne znajdujące się w pobliżu NY i trójkąta Los Angeles-San Francisco-Las Vegas. Trochę pozwiedzać, położyć się na plaży, ogólnie na luzie :) Jeśli jesteś chętny daj znać, na pewno się dogadamy :))

manciak dołączył
23.03.2011

manciak 18:57 | 27.03.2011

Witam ponownie.
Program wycieczki interesujący :) Termin też fajny. Tylko jeśli chodzi o wiek, to ja się już nie łapię, bo mam 31 lat ;p A skąd macie lot? W-wa? I za ile Wam się udało kupić bilety?

alonsoo dołączył
08.07.2010

alonsoo 19:04 | 27.03.2011

Z tym wiekiem to przymrużymy oko ;)
Jeden z nas ma bilet, kupiłem za 2850 zł, dwóch pozostałych ma rezerwację do środy na ok 2970 i jeśli nie spadnie cena to kupią ten. Wylot z Warszawy via Helsinki. Z tego co wiem można kupić bilety ciut taniej u innych przewoźników ale wolimy lecieć razem :) jeśli jesteś zainteresowany daj znać, dobrze by było w najbliższych dniach się porozumieć

73piotr dołączył
15.05.2011

73piotr 19:07 | 16.05.2011

hej
ja sie wybieram do stanow w polowie czerwca, Chicago i NY na poczatek ale pod koniec tego miesiaca chcialbym sie przeniesc na zachodnie wybrzeze, do Las Vegas i okolic
Piotr

ita dołączył
14.04.2011

ita 20:28 | 14.04.2011

witam
zainteresowane sa 3 osoby z chicago,
pisz na ulaadamska2011@gmail.com

sysio dołączył
26.05.2011

sysio 17:55 | 31.05.2011

Jestem zainteresowany wycieczką do USA na dłuższy okres, z przemieszczaniem się wynajętym samochodem i samolotem od wschodu do zachodu Stanów lub odwrotnie. Jestem emerytem, mam 77 tat, wykształcenie wyższe (studiowałem we Wrocławiu) W ubiegłym roku z kolega przez 2 miesiące podróżowaliśmy po Madagaskarze i Mauritiusie. Samodzielnie, lub z biurem podróży zwiedziłem Europę, kraje arabskie, Syberię, Kubę, Meksyk, Indie, Chiny, Tajlandię, Wietnam, Kambodżę, Indonezję, Malezję, Singapur, 2 miesiące w Australii.. W najbliższym planie mam zamiar zwiedzić USA, Amerykę Środkową, Amerykę Południową. Proszę o kontakt. tel 604058906 lub sysio7@op.pl . Jeżeli mój wiek nie jest przwszkodą, to proszę dać znać.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl