Forum dyskusyjne


Wybrzeże - pytanko

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

arturo.sz dołączył
25.05.2006

arturo.sz 13:02 | 27.08.2010

I jeszcze jedno pytanko: na zachodnim wybrzeżu jest goa, a czy na wschodnim jest też podobne miejsce, gdzie można by było przez kilka dni poleniuchować i naładować akumulatory?
Pozdrawiam


fiann dołączył
14.08.2009

fiann 22:40 | 27.08.2010

Ja w styczniu leniuchowałam przez kilka dni w Puri. Niewątpliwie daleko temu miejscu do raju, za jaki uchodzą plaży na Goa, ale to bardzo klimatyczne miasteczko. Można zatrzymać się w którymś z hotelików przy plaży (polecam Pink House - proste pokoiki, ale wygodne i tanie). Atutem jest niewątpliwie bliskość Świątyni Słońca w Konarak - polecam!
No i przepyszne jedzenie w zaprzyjaźnionej knajpce Bamboo - po kilku posiłkach człowiek wraca tam jak bumerang - i do jedzenia, i do właścicieli:-)))Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl