Forum dyskusyjne


WAW BKK via Kijów czas na przesiadkę 20h

kategoria podróże po świecie

luidzi77 dołączył
02.09.2010

luidzi77 15:52 | 02.09.2010

Korzystając z okazji udało się zarezerwować bilet Aerosvitem z Warszawy do Bangkoku za 1700zł..niestety jest jeden mankament całej podróży...czas oczekiwania na kolejny lot w Kijowe to 20h! Czy ktoś ma doświadczenia ze strefy tranzytowej na tym lotnisku i tak długiego czasu oczekiwania w niej? Czy można ją opuszczać i np. udać się do hotelu? No i w ogóle jakie macie wrażenia z podróży Aersvitem do BKK?
pozdrawiam,
luidzi77


benbm dołączył
09.06.2002

benbm 17:33 | 02.09.2010

Spokojnie możesz wyjść i wskoczyć na miasto warto Kijów to piękne miasto co do linii to spoko nie różni się niczym od linii wywołanychStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl