Forum dyskusyjne

kto wybiera się do Tajlandii w najbliższym czasie

kategoria podróże po świecie

swing25 dołączył
03.09.2010

swing25 10:41 | 03.09.2010

Witam serdecznie.Mam na imię Piotr.Chciałbym zapytać kto z Was w najbliższym czasie wybiera się do Tajlandii??
Chciałbym zakupić tam legitymację IPA (international Photographer Association czy jakoś tak:)Proszę o info.

RafalTK dołączył
30.06.2009

RafalTK 12:56 | 03.09.2010

Ja jade ale nie wiem po co ci legitemacja organizacji ktorej nawet nazwy nie znasz ... IPA to International Press Association.

Wszystko dostaniesz na Khao San ale dalej nie rozumie po co?

swing25 dołączył
03.09.2010

swing25 13:32 | 03.09.2010

Rafale pomyliłem nazwę.
Chodzi o to że jestem niepełnosprawnym tancerzem i daję pokazy na różnych turniejach tańca.Ponieważ inspirują mnie sprawni tancerze to chciałbym popatrzeć na nich a wstęp na turniej kosztuje ok 100 Euro natomiast z tą legitymacją wpuszczają....To jest jedyny powód.Czy mógłbyś kupić mi taką legitymację po uprzednim przesłaniu pieniążków??Chyba że jesteś z W-wy wtedy mogę przekazać je osobiście.
Piotr

RafalTK dołączył
30.06.2009

RafalTK 14:14 | 03.09.2010

Kupic moge ale musze pierwsze widziec jakis skan oryginalu czy cos. Ja nie wiem jak wyglada taka legitemacja i czy oni tam to probukuja. Produkuja prawa jazdy, karty ISAIC, Euro26 itd.

swing25 dołączył
03.09.2010

swing25 15:14 | 03.09.2010

internationalpress.com/index.php?file=detail_articles&featureda  rticle_id=705

na tej stronie są skany i nawet napisane że w Tajlandii podrabiają....:D

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl