Forum dyskusyjne

Przewodnik po Kambodży

kategoria podróże po świecie

drewniana dołączył
14.09.2010

drewniana 13:42 | 20.09.2010

Witam forumowiczów, zakupiłam przewodnik po Kambodży: www.travelco.pl/Kambodza_Przewodnik_Lonely_Planet_Cambodia_9781  741794571-100.html co o nim sądzicie?

Edgarek dołączył
16.08.2008

Edgarek 08:55 | 22.09.2010

Ja jeździłem w 2008 na poprzednim wydaniu (2008). Opisy zabytków ok. Knajpy nie przystają do rzeczywistości, to co u nich było dobrze i tanio wcale nie musi być dobrze. Transport i ceny średnio aktualne. Hotele, te tańsze słabo aktualne.
A i dla Twojej wiadomości, przepłaciłaś nieziemsko. W Kambodży bardzo dobrą kopię tego przewodnika kupisz za 5-8 dolarów ;-)

brylek dołączył
13.08.2012

brylek 16:07 | 15.08.2012

jezeli ktos zna jezyk niemiecki to polecam przewodnik stefan loose azja poludniowowschodnia - rewelacyjny przewodnik, ceny, hotel wszystko sie zgadzalo,az bylem zadziwiony....

marcion dołączył
09.07.2012

bigmark dołączył
26.12.2008

bigmark 11:14 | 16.08.2012

Jesli sądzisz , ze te pół strony tekstu i 2 nędzne fotografie mogą komuś zastąpić LP , to się mylisz. Rozumiem ,że masz zobowiązania wobec sponsorów i patronów ale idź spamować gdzie indziej.

matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 00:25 | 20.08.2012

Bardzo dobry przewodnik, porównywalny to jedynie Rough guide. należy oczywiście traktować go, jak każdy przewodnik, krytycznie. LP jest aktualizowany co 2 lata więc ceny i hotele nie musza być identyczne. Jednak nie znajdziesz lepszego jeśli chodzi o strukturę organizacji podróży. Knajp i hoteli szuka się samemu - bez zaglądania w przewodnik. Kupowanie na miejscu po 6 dolców - świetnie, tylko to jest kradzież. Są to słabej jakości xerokopie przewodników LP bez żadnego poszanowania praw autorskich i ciężkiej pracy zespołów LP aby trzymać jakość.

marcion dołączył
09.07.2012

marcion 01:54 | 12.09.2012

No, chyba Pana trochę poniosło, ale rozumiem tę typową polską zawiść.
Wcale nie sądzę, że te pół strony zastąpi LP, bo wy turyści bez tego to byście zapewne zginęli, bo brak wam instynktów podróżniczych. Pan zapewne robi profesjonalne fotki, bo te moje w galerii są pewnie jeszcze nędzniejsze niż te 2. I nie mam zobowiązań wobec nikogo, a sponsorowałem się sam. Spamować.... wow

[konto usunięte] dołączył
02.10.2012

[konto usunięte] 08:04 | 25.11.2012

"WY TURYSCI" , a ty kto ?
burak ?
a zawisac , to TYLKO z twoich wpisow bije i ciagle TYLKO reklama twojej strony , a moze juz TA metoda nie dziala...
SPROBUJ NORMALNIE !! /bez agresii /
pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku...

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl