Forum dyskusyjne

Wymiana pieniędzy

kategoria podróże po świecie

kraj Syria

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 17:00 | 27.09.2010

W związku z wyjazdem do Libanu/Syrii mam pytanie odnośnie wymiany pieniędzy tamże. Czy należy zabierać ze sobą dolary, czy lepsze jest euro ? i wymiana jest w bankach, czy na czarnym rynku ? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie

Jacky dołączył
15.08.2006

Jacky 17:13 | 27.09.2010

W Syrii wymieniałem dolary w takiej malutkiej budce z napisem Bank of Syria, w Libanie tyle staliśmy na granicy w oczekiwaniu na wizę, że z nuduów poszliśmy i wymieniliśmy dolary, w kantorze.

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 20:21 | 27.09.2010

Dzięki, ja mam taki problem, że przylatuję o 2 w nocy w niedzielę więc pewno te wszystkie budki będą nieczynne ...

benbm dołączył
09.06.2002

benbm 09:26 | 28.09.2010

Nie wiem czy budka czynna ,ale wymienią ci na pewno co prawda przekraczałem tą granice 4 lata temu też nocą sami przychodzili pytać o walutą cena ta sama co w kantorze

Jacky dołączył
15.08.2006

Jacky 18:17 | 28.09.2010

NA LOTNISKU W DAMASZKU BUDKI SĄ CZYNNE, SPOKO. ZRESZTĄ I TAK MAŁO KTO CHCE FUNTY SYRYJSKIE. NP.W JEDNYM Z SUPERMARKETÓW CHCIELI TYLKO DOLARY A WYDAWALI RESZTĘ W FUNTACH (POTEM SOBIE PEWNIE WYMIENIALI I ZARABIALI NA KURSIE). CO WAŻNIEJSZE W SYRII, KAŻDY NAWET ZA NAJDROBNIEJSZĄ PRZYSŁUGĘ WOŁA "ONE DOLLAR PLEASE" TAKŻE DOBRZE WZIAĆ TEŻ DROBNE. POZDRAWIAM.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl