Forum dyskusyjne


Reklamy na forum

kategoria uwagi do forum i serwisu

arturo.sz dołączył
25.05.2006

arturo.sz 10:35 | 29.09.2010

Mam prośbę do osób, które to robią, a zarazem do admina, czy da się to jakoś zablokować.
Mianowicie, od jakiegoś czasu są "osoby" a w zasadzie 2-3 nicki, które doklejają do już prawie każdego wątku reklamę przewodników, nawet jak temat wątku nie jest związany z przewodnikiem, łącznie z podaniem linka do strony gdzie takowe można nabyć. Informacje o tym przewodniku nie są rzetelne i "z doświadczenia" a jedynie reklamowe, co może niektórych zainteresowanych wprowadzić w błąd. Dalej idąc, niektóre z wydawnictw nie są powszechnie uznane za rzetelne czy też trafne dla osób podróżujących z plecakami bez biur podróży, co już może wprowadzić niektórych w kłopoty.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl