Forum dyskusyjne

Jemen

kategoria podróże po świecie

kraj Jemen

benbm dołączył
09.06.2002

benbm 18:23 | 02.10.2010

Szykuję się do wyjazdu do Jemenu związku z tym mam pytanie ,jak wygląda transport w Jemenie

aliwyj dołączył
12.03.2008

aliwyj 11:51 | 06.10.2010

Najlepiej funkcjonuja shared taxi, czyli idziesz do miejsca, z którego odjeczdzaja taksówki w dane miejsce i czekasz az zbierze sie komplet.

Anka
www.travelphoto.com.pl 

Jacky dołączył
15.08.2006

Jacky 18:42 | 06.10.2010

Ja też mam pytania dot. Jemenu. Jak w miarę łatwo dolecieć? Jak wyglada bezpieczeństwo ( nie chciałbym być porwany dla okupu:(

benbm dołączył
09.06.2002

benbm 08:32 | 07.10.2010

Ha HA porwany dla okupu ,mnie porwano bo spaliłem chatę ,przy okazji mialem ubaw ,a tak poważnie rzadko sie zdarza by kogoś z plecakiem porwano bo i po co kasy z niego nie ma a żywić trzeba

Jacky dołączył
15.08.2006

Jacky 10:42 | 07.10.2010

A skąd wiedzą, czy moja familia nie ma pól naftowych w Texasie? Albo chociaż złóż gazu łupkowego? :))) A przy okazji szacun za "dorobek" podróżniczy:0 Pozdrawiam:)

Mleko dołączył
11.12.2006

Mleko 11:45 | 07.10.2010

Bylem w Jemenie w marcu tego roku. Rewelacja!!! Wjechalismy z kolezanka przez Oman droga lądowa, ale mozna bezposrednio droga lotnicza do Sany (przez Stambul - Turkish Airlines). Ludzie kapitalni!!! Myslalem, ze najwieksza atrakcja Jemenu jest Shibam, czyli pustynny Manhattan - miasto UNESCO, a okazalo sie, ze to... my jestesmy najwieksza atrakcja w Jemenie. Wszyscy machaja do nas, podskakuja na nasz widok, usmiechaja sie, zagaduja - szczegolnie na prowincji. W zasadzie wszedzie bezpiecznie, a tam, gdzie podejrzewaja, ze moglo by nas cos zlego spotkac, z automatu przydzielaja eskorte policyjna. Acha, no i na przemieszczanie sie z miejsca na miejsce nalezy miec przepustke z posterunku policji. Wydaja ja od reki i jest za darmo. Uwaga, niektorzy funkcjonariusze probuja naciagnac na kase;);) Jak kogos interesuje, to zdjecia z Jemenu dostepne na picasaweb.google.com/miroslaw.mleczko 

Wiesław dołączył
14.02.2009

Wiesław 13:48 | 07.10.2010

wpisz w google
Jemen spalona słońcem baśń

benbm dołączył
09.06.2002

Wiesław dołączył
14.02.2009

Wiesław 18:03 | 08.10.2010

najtaniej jak dotąd lata Turkisch Airlines przez Stambuł, można trafić na promocję ok.1700zł
powodzenia

benbm dołączył
09.06.2002

benbm 20:21 | 08.10.2010

Ok szukam w dalszym ciągu jak ktoś bedzie widział jakąś promocję to prosze o cynk

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl