Forum dyskusyjne

20 dni w Myanmar

kategoria podróże po świecie

kraj Myanmar

MarekB dołączył
04.10.2010

MarekB 21:49 | 04.10.2010

Mam w planie: Yangon, Inle + Kalaw, Bagan, Mandalay, Mrauk U i Ngapali.
Czy coś wykreślić, albo dodać?
Jakieś przystanki dla odpoczynku w drodze między Yangon a Mandalay? Jaki środek transportu wybrać żeby się nie zamęczyć. Myślę o maksymalnie 2-3 przelotach krajowych.
Ogromne dzięki za wszelkie podpowiedzi.

benbm dołączył
09.06.2002

benbm 08:39 | 05.10.2010

Żeby się nie zmęczyć ,,ha ha poznałem ekipy co już na lotnisku dogadują się z kierowcami i cały miesiąc samochodem ,jest to jakieś rozwiązanie nie tak dawno koszt wychodził po 120 usa na osobę przy 3 pasażerów ,ja wolałem zatłoczone autobusy i ciężarówki

MarekB dołączył
04.10.2010

MarekB 10:02 | 05.10.2010

Też wolę lokalne środki transportu;), tyle że 15 godzin w zatłoczonym autobusie po klepanej drodze to już przesada!
Dlatego myślę krótszych odcinkach, max 7-8h.
Znasz jakieś miejsce na stop over między Yangon a Inle lub Mandalay? Może ta ich nowa stolica?

Olita dołączył
19.12.2010

Olita 23:03 | 09.01.2011

Byles juz w Birmie?ja wyjezdzam za tydzien moze jakies ostatnie porady przed wyjazdem?
dzieki

MarekB dołączył
04.10.2010

MarekB 10:12 | 10.01.2011

Nie, to mój pierwszy raz. Ale już wiem, że muszę zrezygnować z Mrauk U. 20 dni to mało, chyba że wszędzie polecę samolotem. Mandalay wydaje się mało ciekawe;( A jaki Ty masz plan?

bravo11 dołączył
07.05.2009

bravo11 21:27 | 10.01.2011

Mrauk U, warto zobaczyć, to zupełnie inny klimat niż standard ale w 3 tyg takiej trasy nie da rady, Nawet samolotami będzie trudni . Mandalay ma swoje uroki , nie koniecznie samo wzgórze ale okolice, a przede wszystkim Amarapura i Inva.

MarekB dołączył
04.10.2010

MarekB 23:39 | 10.01.2011

Dzięki za rady i danego wyjazdu;)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl