Forum dyskusyjne

Phuket - najlepsze plaze Co z falami

kategoria podróże po świecie

agnieszka.m dołączył
14.10.2010

agnieszka.m 04:46 | 14.10.2010

W przyszlym tygodniu lece do Tajlandii. Byl ktos w Phukecie? Jakie plaze proponujecie? Chodzi o czysta wode, gdzie mozna plywac, najlepiej niezatloczona, moze byc gdzies na uboczu, byle byl jakis w miare tani hotel. Czy jest to juz pora poza sezonem tam? Czy te znane plaze tez juz nie beda zatloczone? Bo poczatkowo myslalam o Kata albo Karon z tych znanych, ale przeczytalam ze w okresie maj-pazdziernik wsytaepuja fale co przeszkadza w plywaniu. Ale to juz w sumie bedzie pod koniec pazdziernika. Co o tym sadzicie?

agnieszka.m dołączył
14.10.2010

agnieszka.m 06:13 | 14.10.2010

Kata, Karon czy Patong? Albo jakies inne? co polecacie?

bigmark dołączył
26.12.2008

bigmark 16:06 | 14.10.2010

Dla mnie Karon jest ok , bo blisko Patongu a pusto. Kata trochę dalej , szkoda czasu na jazdy. Patong tylko w przypadku bardzo szalonych nocy , kiedy jest ci wszystko jedno , na której plaży śpisz .

bigmark dołączył
26.12.2008

bigmark 16:09 | 14.10.2010

Fale , jeśli są , to nie są raczej takie ostre jak na Bałtyku a łagodne , więc pływać można .

agnieszka.m dołączył
14.10.2010

agnieszka.m 05:53 | 04.11.2010

Dzieki wielkie! Zasugerowalam sie Twoja opinia i wybralismy Karon. Dobry wybor. Na Patong wybralismy sie zarowno w dzien jak i wieczorem.. i faktycznie za glosno na odpoczynek. Jesli chodzi o fale na Karon to momentami byly za ostre. Pozdrawiam

benbm dołączył
09.06.2002

bigmark dołączył
26.12.2008

bigmark 20:31 | 07.11.2010

dzięki za poparcie Mieciu , jak moge kupić twoją książkę , tak przy okazji ? Film już mam.... pozdrawiam
Agnieszko - cieszę się ,że mogłem pomóc :)

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 22:56 | 07.11.2010

Bigmark-dostaniesz w Empiku.Mietek może być niezadowolony,ale jeśli chcesz poczekać to mogę Tobie Dalajlamę pożyczyć,mieszkam we Wrocku,tylko kolega musi mi oddać-ale teraz jest w Azji.Jeśli byłeś na Filipinach to w ramach rewanżu sprzedasz mi jakieś wskazówki.

bigmark dołączył
26.12.2008

bigmark 11:05 | 08.11.2010

Jutro lecę na Filipiny , potem się pokręcę po Azji i będę w połowie grudnia z powrotem . Bardzo chętnie się spotkam , aby pogadać , Leszno od Wrocka to raptem 100 km . Na książkę w takim razie przyjdzie czas po powrocie , może mi się uda dostać dedykację autora...? ;)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl