Forum dyskusyjne


Indie samotnie styczeń luty rady mile widziane

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

karjoga dołączył
20.10.2010

karjoga 22:12 | 20.10.2010

Witajcie, wybieram się na przełomie stycznia i lutego na samotną wyprawę po kawałku Indii. Mam niestety tylko 3 tygodnie dlatego nie będzie to zbyt obfita podróż, ale...
Jak na razie planuję przelot do Deli, stamtąd przejazd do Rishikesh i Varanasi a z Vara samolot na południe do Bengalore. Chętnie pojechałabym pociągiem, ale mam zbyt mało czasu, tak sądzę...
może byłby ktoś chętny do podzielenia się cennymi radami, będzie to moja pierwsza podróż i do tego samotna, więc wszelkie info NT noclegów, poruszania się lokalną komunikacją, na co uważać, co koniecznie ze sobą zabrać, wszystko mile widziane :) im więcej różnych opinii tym lepiej, bo każdy ma inny punkt widzenia i zawsze można coś dla siebie znaleźć, więcej niż do tej pory mi się udało ;)
Dzięki!!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl