Forum dyskusyjne


powtórne umieszczanie zdjęć

kategoria uwagi do forum i serwisu

bardo dołączył
20.09.2008

bardo 12:45 | 10.11.2010

Nie było mnie jakiś czas na Globie i nie wiem co zmieniło się w zasadach umieszczania zdjęć, cz y można powtórnie umieszczać zdjęcia, które już raz były umieszczone, być może wydaje mi się, że widziałam już jakiś czas temu zdjęcia z Nowej Zelandii, które teraz ponownie oglądam.


[konto usuniete] dołączył
03.07.2010

[konto usuniete] 19:39 | 10.11.2010

Ale czy to są zdjęcia tego samego autora i identyczne? Ja od czasu do czasu widuję zdjęcia podwójne - identyczne jednego z autorów. Nie za bardzo wiem co tam jest na ten temat w regulaminie. Pozdrawiam.


kudik dołączył
20.07.2009

kudik 22:45 | 10.11.2010

Powtórne umieszczania, liczne klony, zaprzyjaźnieni klikacze - wszystkie chwyty są dobre by tylko podbić sobie ranking. Niestety na globie od zawsze, a przynajmniej od czasu jak pamiętam, aktywna była klika klikaczy :), którzy za sens życia obrali sobie wyklikanie największej ilości zdjęc i śmiertelnie poważnie podchodzili zarówno do swoich prac - średniej zazwyczaj jakości oraz do swoich średnich w rankingu.

Objawia się to między innymi kasowaniem tych zdjęć, które ktoś nie daj boże odważył się skrytykować i umieszczaniem ponownym zdjęć, które oceniane były dobrze :)

Życie ... chore ale życie


Podobne wątki uwagi do forum i serwisu NOWA ZELANDIA


Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl