Forum dyskusyjne

ciekawe nietuzinkowe miejsca na Francuzkim i Portugalskim wybrzeżu

kategoria podróże po świecie

atlantyk dołączył
02.01.2010

atlantyk 12:25 | 15.11.2010

tak jak w temacie interesują mnie piękne , ciekawe , czy to ze względu na naturę czy ciekawe poprzez swą historie ,ludzi itp miejsca które nie koniecznie muszą być w przewodnikach
choć to nie warunek

pozdrawiam serdecznie

mors dołączył
15.01.2007

mors 14:50 | 15.11.2010

W Portugalii miasteczko Lagos z pięknymi plażami,we Francji kanion rzeki Verdon.

Dandindurka dołączył
01.02.2011

Dandindurka 23:50 | 02.03.2011

Portugalia: zachodnia Costa Alentejana jest duzo ladniejsza, bardziej dzika niz przeludnione poludniowe Algarve

masajka dołączył
03.03.2011

masajka 20:38 | 03.03.2011

Cap Ferret. Pracowałam tam przez 2 miesiące, nie miałam czasu pozwiedzać ale sa pięękne widoki no i dost ęp do morza miałam z 3 stron.

Dostać można się tam lądem, ale sporo osób dojeżdża TGV z Paryża lub innych miejsc do Arcahon skąd można łodzią za chyba 8-10euro przepłynąć na półwysep.

Warto zahaczać o małe, malutkie mieściny, przez niektóre tylko przejeżdżałam ale sa przepiekane.

Taize. Ekumeniczne spotkanie młodych i zarazem wioska. za nieduże pieniądze można się zatrzymać, nie trzeba być fanatykiem religijnym, napływają ludzie z całego świata i jest zupełnie inna atmosfera niż ta którą znamy z kościoła.

tylko tyle moge napisac

dwarf dołączył
27.05.2011

dwarf 10:04 | 27.05.2011

słuchajcie a możecie coś jeszce podpowiedzieć zamierzam sie wybrać w podróz na rocznice ślubu z żoną i chcemuy zobaczyc jak najwięej ciekawych miejsc

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl