Forum dyskusyjne

wakacyjna praca

kategoria podróże po świecie

kraj Anglia

agrafka5656 dołączył
16.11.2010

agrafka5656 20:28 | 16.11.2010

nigdy nie byłam w Londynie, a wybieram się tak na ok miesiąc i potrzebuje znaleźć prace. wolałabym nie jechać w ciemno, dlatego potrzebuje jakies bezpieczne propozycje jak można znaleźć jakąś ciekawą pracę..
Słyszałam że dobrze jest pracować jako activity leader w jakiejś szkole, tylko też za bardzo nie orientuje się jakie są szkoły do których nie jest trudno się dostać ( bo podobno do tych większych przyjmują po znajomościach) i jeszce kolejny plus tej pracy to jest to, że jest ona z zakwaterowaniem. jeśli macie jakieś info to bardzo prosze o pomoc...

benbm dołączył
09.06.2002

benbm 09:06 | 17.11.2010

Tam kryzys ,a nasi pilnie strzegą tajemnicę sukcesów ,a z drugiej strony ciekaw jestem czy ktoś ci pomoże ,och ,,RODACY ,,

Dobra Karma dołączył
30.10.2010

Dobra Karma 23:08 | 18.11.2010

nie liczyłabym na to. polak za granica najgorszy wrog. niestety sama doswiadczylam:( smutne,ale prawdziwe

eva.biedrona87 dołączył
19.11.2010

eva.biedrona87 02:02 | 21.11.2010

niekoniecznie - ja spotkałam badzo miłych i pomocnych - Polak Polakowi nierówny !

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 01:34 | 22.11.2010

Spróbuj znaleźć na internecie kluby polskie w Wielkiej Britani , może ktoś tam Ci coś doradzi lub skonaktuje Cię z jakimiś polakami , pamiętaj że bez załatwienia sobie pracy będąc jeszcze w Polsce będziesz musiała gdzieć mieszkać i szukać pracy , czas jest ważny i może to potrwać , także mieszkając z kimś z Polski byłoby łatwiej i taniej. Spróbuj skontaktować się bezpośrednio z niektórymi z Globtroter , którzy mieszkają w Anglii , może coś Ci doradzą. Z pomocą jest różnie , także uważaj.

agrafka5656 dołączył
16.11.2010

agrafka5656 21:05 | 27.12.2010

a może znacie jakiś hotel, który oferuje prace w wakacje... jakieś sprzątanie np. jeśli tak to bardzo prosze o nazwe albo o linka.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl