Forum dyskusyjne

nepal wolontariat

kategoria podróże po świecie

Arria1 dołączył
18.11.2010

Arria1 13:37 | 18.11.2010

Witam,

od dziecka marzy mi sie wyjazd na wolontariat, a ze ostatnio strasznie zafacynowal mnie Neoal, to postanowilam polaczyc chec wyjazdu tam z wolontariatem. Jestem ciekawa czy moze ktos juz tego probowal lub cos wie wiecej na ten temat. Bylabym wdzieczna za polecenie jakiegos programu lub organizacji ktora jest sprawdzona i ciekawa.

Pozdarwiam

p.s jezeli mielibyscie jakies wskazowki co do Nepalu to tez z checia poczytam:)

Arria1 dołączył
18.11.2010

Arria1 15:46 | 18.11.2010

dzieki:) jestem przygotowana na to ze raczej bezplatny wolontariat raczej nie jest mozliwy:/ ku mojemu zmartiweniu. Planuje pojechac w wakacje bo studiuje wiec mam nadzijeje ze uda mi sie troche nazbierac pieniedzy do tego czasu.

Arria1 dołączył
18.11.2010

Arria1 15:47 | 18.11.2010

wlasnie o tym biurze czytalam i raczej jest to poki co moj jedyny trop i jezeli nic nie znajde to chyba bede musiala z niego skorzystac.

stelmach33 dołączył
20.05.2007

Arria1 dołączył
18.11.2010

Arria1 21:38 | 18.11.2010

JEJ!! super dzieki!

od razu zabieram sie do lektury:)

stelmach33 dołączył
20.05.2007

Arria1 dołączył
18.11.2010

Arria1 21:20 | 21.11.2010

A moze ktos jedzie na wolontariat w te wakacje? Moglibysmy sie umowic na wyjazd:) jezeli nie jedziecie do nepalu, to jakos przezyje i chetnie pojade gdzies indziej:)

stelmach33 dołączył
20.05.2007

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl