Forum dyskusyjne


Indie Tajlandia Norwegia Francja - 20 tygodni

kategoria podróże po świecie

naost29 dołączył
22.11.2010

naost29 23:53 | 22.11.2010

Witajcie, planuję wyjazd 4,5 miesięczny - luty-koniec czerwca. Zaczynając od Indii (Madras) w lutym w części wolontariat, trochę zwiedzania(ok 8tygodni), potem Tajlandia - koniec kwietnia -maj (ok 6tygodni) - Francja (4 tygodnie. Alternatywnie, Tajlandia mogłaby zostać zastąpiona Norwegią w razie problemów z wizą, tudzież przelotami..

Zastanawiam się obecnie m.in. nad kwestią wizową i biletami - jak kupować łącznie, oddzielnie, myślałam o RTW ale z wstepnych kalkulacji wynika ze jednak osobno byłabym w stanie kupić taniej (koszty rzecz to niezwykle istotna :)) . Bedę wdzieczna za wszelkie sugestie i uwagi odnośnie takiej trasy od bardziej doświadczonych podróżników :)? I odnośnie wizji samotnej kobiecej podróży na takiej trasie również.

i jeszcze kwestia wspomnianego wolontariatu - wyszukany na stronce workaway.info - wydaje się cudowna oferując mega dużo możliwości.. chętnie jednak poznam opinię kogoś kto skorzystał..

wdzięczna będę niezmiernie dodam za wszelkie porady :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl