Forum dyskusyjne

Wrocław Kto był w Azji Płd-Wsch

kategoria podróże po świecie

czajna dołączył
11.08.2005

czajna 21:37 | 25.11.2010

Witam,

właśnie zabieram się za planowanie wyprawy do Azji Płd-Wsch. na przyszły rok. Zawsze bardzo ceniłem sobie informacje dotyczące danego regionu od osób które już tam były, dlatego też szukam osób z Wrocławia które dałyby się zaprosić na kawę/piwo i poopowiadać trochę/odpowiedzieć na kilka pytań :)
Tak więc kto mieszkający we Wrocławiu był w tym rejonie?

Pzdr
Tomek
781 957 249 begin_of_the_skype_highlighting              781 957 249      end_of_the_skype_highlighting
czajna15@wp.pl

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 17:43 | 26.11.2010

Kambodza Wietnam Tajlandia Indonezja-jeden kraj obgadujemy w jeden wieczór w Johnie Bullu na Pl. Solnym.
Ostrzegam że wypijam minimum sześć piw na posiedzenie(13 zeta sztuka).
Żona pije czarnego rosjanina z kolą ale jest oszczędna-max dwa driny-jest specjalistką w zakupach i wie jak doprowadzić plastikową kartę do czerwoności.Oczywiście w ramach oszczędności bo w Azji jest tanio!!
Ilość piw do negocjacji.

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 19:08 | 26.11.2010

Gwarantuję niezapomniane przeżycia po rozmowy z Mariuszem i jego miłą i piękną żoną. Pozdrawiam Wrocław po powrocie z Nepalu.
Zbyszek

fruchu dołączył
04.07.2008

fruchu 19:58 | 26.11.2010

Mario a z kim negocjujesz ile dasz rade wypic? ;-)

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 20:27 | 26.11.2010

Ilość piw do negocjacji oczywiście z inicjatorem tego wątku CZAJNA.Im więcej piw wypiję tym barwniej opowiadam o odwiedzonych krajach!!

Magdalene dołączył
07.04.2009

Magdalene 17:54 | 01.12.2010

lepiej kupić sobie mega wypasiony przewodnik + płytę dvd, a resztę dopytać na forach, taniej wyjdzie ;)

czajna dołączył
11.08.2005

czajna 18:54 | 01.12.2010

Zapomniałem dodać że jestem biednym studentem zapraszam na piwo w liczbie pojedynczej ;). Już spotkałem się z osobą która była w tamtym rejonie, dlatego też póki co mój umysł musi ogarnąć nową dawkę wiedzy :). Jak pojawi się kolejna potrzeba spotkania - dam znać

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 19:44 | 01.12.2010

A to trzeba było od razu powiedzeć-w takim przypadku zaprosił bym Ciebie na piwko i poopowiadał bym gratis.
Jesli masz ochotę to pisz na priv mogę się spotkać i coś doradzić.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl