Forum dyskusyjne

Do GlobAdmina

kategoria podróże po świecie

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 02:11 | 26.11.2010

Adminie nasz forumowicz benbm alias HAJER zapowiedział opuszczenie naszych szeregów,wklejam Jego post-

POCZĄTEK CYTATU
autor komentarza: benbm
data dodania: 2010-11-23 23:37:39
treść:
Próbuje dać uczciwą ocenę ,ale jak to w demokracji ADMINISTRACJA ZABRANIA DAWAĆ OCEN ,po niżej 3 więc kończę zabawę na tym forum ,fakt że mam marne zdjęcia ,bo i widzę tylko na jedno oko ot taki żart opatrzności ,ale to nie znaczy że wszyscy są tu genialni ,bawcie sie dobrze spadam HAJER
KONIEC CYTATU

Może parę słów wyjaśnienia dlaczego nie można wystawić słabszej oceny????????????????Zero reakcji ze strony Adminki!!!

Napomknę tylko że Mietek Bieniek jest znanym obieżyświatem,autorem książki HAJER JEDZIE DO DALAJLAMY
(www.empik.com/hajer-jedzie-do-dalajlamy-bieniek-mieczyslaw,pro  d56925699,ksiazka-p) oraz wystąpił w reportażu o podobnym tytule.

Po raz kolejny opuszczają ten portal osoby naprawdę kochające podróże.A dyrekcja śpi w najlepsze!!!

Wiem że nieraz ciężko wytrzymać jest z osobami które posiadają trudną osobowość i są bardzo niesforne ale i też bardzo kreatywne .Ale sądzę że przy odpowiedniej moderacji ze strony właściciela tego portalu można by tych ludzi dla naszego wspólnego dobra zatrzymać.Emski & Co było tego dobrym przykładem.

Jeśli Właściciel tego portalu nic nie będzie robić aby utrzymać wartościowych forumowiczów to zaleją nas klikacze i fotki najniższej jakości!!

Już teraz TRAVELBIT przyciąga prawdziwych Globtroterów i oferuje doskonałe porady a forum Globa jest tylko dla turystów grupowych-Bułgaria i Egipt.

Jeśli nie dajecie sobie rady to najtańszym i bardzo skutecznym srodkiem są moderatorzy społeczni-rozważcie jeszcze raz ten pomyśł!!

benbm dołączył
09.06.2002

benbm 08:32 | 26.11.2010

Fakt że nie zawsze jest jak się chce ,wszyscy chcą być piękni młodzi ,dostawać same piątki ,być w najdalszych zakątkach świata .Nie da się mieć wszystkiego ,a jak już myślisz że już masz,to los daje ci kopa i wspinasz się z powrotem ale rozsądnie .Zrobiłem próbę z jedynką i o dziwo administracja robi blokady .Początkowo mnie to zirytowało ,ale na chwilę i chciałem opuścić ten portal ,ale to odruch buntownika się odezwał .Każdy z was moi mili ma prawo dostać dobrą ocenę za : odwagę ,pracę jaką wykonał wklejając ,i samo zdjęcie ,jakie by nie było czyli już 3 jest a reszta to wrażliwość ,upodobania oceniającego .Fakt że napisałem książkę ,,HAJER JEDZIE DO DALAJLAMY ,, .Piszę kolejne dwie ,,Z HAJEREM PRZEZ INDIE ,I HAJER W AFRYCE ,ale to dopiero po powrocie z Ameryki południowej czyli okolice maja .Serdecznie dziękuję za obronę mojej osoby ,ale ja nie przejmuję się ocenami ,macie prawo dawać takie jakie uważacie więc i jedynki są potrzebne czasami ,by złośnicy mieli co robić .Administracja daje nagrody w postaci książek dla aktywnych ,i dla tego startuje .Książki które dostaję od Administratora oddaję jednej z noclegowni ,,BRATA ALBERTA ,, i to jest moim celem ,a przy okazji pokazuje miejsca gdzie nie wszyscy docierają i dla tego nie ma Tadż Mahal i innych zabytków ,dla mnie jest ważny człowiek i miejsce gdzie mieszka i jak żyje ,,HAJER,,

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 12:57 | 27.11.2010

Witam

To nie zadne blokowanie ocen. To mechanizm ktory uzytkownicy globtroteraz sami zaaprobowali. Fakt. Bylo to jakies 2-3 lata temu. Zostalo wprowadzone po to, aby ochronic zdjecia przed tzw "klonami". Mechanizm polega na tym, ze jesli zdjecia ma juz 10 ocen, uznajemy ze ma juz wystarczajaca liczbe ocen, aby uznac, ze jest to wystarczajaca liczba dla jego oceny. Dlatego po 10 zdjeciu wlacza sie mechanizm ochronny. Pozwolilo to na dlugi czas zminimalizowac liczbe "akcji nieregulaminowych" i ochronic tworczosc najlepszych autorow.

pozdrawiam

GlobAdmin

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl