Forum dyskusyjne

santiago bariloche

kategoria podróże po świecie

agatttka dołączył
25.10.2009

agatttka 22:40 | 29.11.2010

pozdrawiam was podroznicy
wyruszam w polowie stycznia do patagonii na prawie 2 miechy
moze ktos mi doradzi
zaczynam od buenos, potem: albo santiago-puerto montt i cos tam po drodze albo buenos-bariloche i dalej na pd, czyli przez chile czy nie? co sadzicie?
poza tym czy ktos z was plynal te 4 dni z puerto montt do natales czy szkoda kasy (drogo) i droga sobie jechac po stronie argentynskiej...
dziekuje :)

blazy dołączył
20.03.2007

blazy 11:03 | 30.11.2010

Też się wybieram w tamte strony.Ale najpierw będą w Chile okolice Talca, potem zjeżdżam na południe i tak skokowo raz Chile raz Argentyna do Calafate i El Chalten. Dość dobrze znam te tereny, więc jak coś Cię interesuje - pisz interlingua-ab@gazeta.pl.
Co do rejsu statkiem Navimag - warto płynąć ale tylko gdy jest ładna pogoda (a tego nigdy się nie wie). Ja płynąłem chyba 12 lat temu, pogoda była deszcze i cały czas się siedziało po dachem a jadalni. Osobiście proponuję olać rejs (to ponad 400 USD) i pojechać kombinowanym transportem: autobus z Pto. Montt do Castro (Chiloe), potem promem do Pto.Chacabuco albo Pto.Aysen, busem do Chile Chico, przejechać granicę i w Los Antiguos ( Argentyna) wsiąść w autobus do Calafate/ El Chalten (tak chcę to zrobić). Ewentualnie jak masz mało czasu to samolot z Pto.Montt do Punta Arenas kosztuje ok.250 USD, co jest i tak taniej niż statek. Jeśli Cię coś więcej interesuej - pisza na maila jw.

agatttka dołączył
25.10.2009

agatttka 17:14 | 06.01.2011

Moze ktos przedostawal sie z Villa O'Higgins do En Chalten? Jak to wyglada...

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 12:03 | 07.01.2011

Samolot z Puerto Montt do Puerto Natales lub Punta Arenas kosztuje od 130 do 150$ RT

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl