Forum dyskusyjne


Peru samochodem 4x4 poza utartym szlakiem

kategoria podróże po świecie

kraj Peru

ashka dołączył
24.07.2006

ashka 15:10 | 02.12.2010

Cześć! Wszystkich ciekawych świata zapraszam w wirtualną podróż po jednym z najbardziej fascynujących krajów Ameryki Łacińskiej:

www.ashka.eu/peru/index.html 

Spektakularne krajobrazy, sympatyczne pyszczki lam i alpak, rozległe pustkowia, brud, bieda i (mimo wszystko) nie schodzące z twarzy uśmiechy, do tego kolory - masy kolorów, kruczo czarne warkocze Peruwianek, suto marszczone spódnice i kolorowe meloniki. Ból głowy, mate di coca, kurczaki, kurczaki i jeszcze raz kurczaki, Inca Cola, smażone świnki morskie, suszone płody osiołków, chicha, karambole i inne egzotyczne owoce - targ w Ayacucho... makabryczny, oryginalny i soczyście egzotyczny... 600 km off-road po andyjskich "drogach" zawieszonych nad przepaściami głębokimi nawet na 1500 m. Dziesiątki tysięcy zakrętów, z tego setki powyżej 300., tysiące spotkanych twarzy i pyszczków, dziesiątki zjedzonych kurczaków Ruiny inkaskich miast, nekropolii i akweduktów; Święta Dolina Inków, najgłębszy kanion świata, dziesiątki jezior, w tym najwyżej położone żeglowne jezioro świata - Jezioro Titicaca, pływające wyspy Indian Uros, tajemnicze linie Nazca, bezkresne pustynie, ośnieżone szczyty sześciotysięczników, wulkany, rezerwaty przyrody a w nich lwy morskie, foki, pelikany, flamingi i Pingwiny Humboldta. A na deser jedno z najbardziej tajemniczych miejsc na świecie uważane za nowy cud świata - Machu Picchu. 28 z 32 klimatów świata na terytorium jednego państwa - to Peru właśnie...


Anja* dołączył
16.02.2007

Anja* 22:37 | 28.12.2010

O jacie, a ja pojutrze lace a nie wiem czy choćby z połowę z tego zobaczę :/ bo w portfelu tylko 1000 euro :/


Anja* dołączył
16.02.2007

Anja* 22:37 | 28.12.2010

O jacie, a ja pojutrze lace a nie wiem czy choćby z połowę z tego zobaczę :/ bo w portfelu tylko 1000 euro :/Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl