Forum dyskusyjne

Nowa forma

kategoria uwagi do forum i serwisu

benbm dołączył
09.06.2002

benbm 05:38 | 03.12.2010

Widzę że Administracja zmniejsza liczbę zamieszczanych zdjęć do pięciu nie mam nic przeciw , traktuje ten portal jako podzielenie się zdjęciami jako reportaż z podróży ,a nie ocenami artystycznymi ,no jest szansa że nareszcie artyści mają szanse ,a my z plecakiem stepujący po planecie nie mamy się o co martwić i tak wylejemy litry potu ,będziemy śmierdzieć tak samo po 2 tygodniowej podróży po dżungli pustyniach .Wklejać wszystko moi mili ,ja jestem zachwycony każdą fotką z miejsc gdzie nie byłem ,a ocenę zostawiam wybitnym znawca z tego portalu ,ale jak to z geniuszami maja swoją wizje i tak trzymać HAJER

08:20 | 03.12.2010

Bardzo prosze , nie zaczynajmy wartosciowac zdjec pod wzgledem egzotyki odwiedzonego kraju i zwiazanych z tym trudnosci. Warto miec swiadomosc , ze dla wielu wyjazd w nasze gory, czy za miedze do chocby Czech czy Chorwacji jest tym czym dla innych wypad z plecakiem do dzungli amazonskiej. Do tej pory byl to portal dla jednych i drugich i miejmy nadzieje , ze tak pozostanie. Natomiast co do tego jak sa zdjecia wykonywane, czy w jakiej formie przedstawiane to jest juz kwestia bardzo indywidualna. Wiele razy dyskutowano tu juz na ten temat. Jedno jest pewne, im roznorodniej , tym ciekawiej. Pozdrawiam.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 08:23 | 03.12.2010

WItam

Tak na wyrazna prosbe uzytkownikow zmniejszylismy liczbe do 5.
Bedziemy testowali i przygladali sie jak wyglada sytuacja na portalu przy takiej liczbie.

pozdrawiam

GlobAdmin

benbm dołączył
09.06.2002

benbm 09:56 | 03.12.2010

Laos ,mnie nie chodzi o dzielenie na tych w dżungli .Dżungle i pustynie są też w Polsce trzeba poszukać. Sama nazwa ,,GLOBTROTER,, mówi że na tej stronie mamy się wymieniać doświadczeniami ,pokazywać piękno naszego globu .Wszyscy którzy piszą wklejają wykonali pracę i od dzisiaj wszyscy maja u ,,PIĄTKI ,,

lena13 dołączył
14.09.2010

lena13 11:14 | 03.12.2010

To dobrze że jest nowy limit - 5 zdjęć... to mnie powstrzyma przed przemożną chęcią pokazania jak najwięcej i zmusi do starannego wybierania zdjęć.
Zgadzam się ze zdaniem Laosa - nie jest ważne miejsce tylko umiejętność jego pokazania, chociaż bardzo zazdroszczę tym którzy jeszcze chodzą z plecakiem po górach... niestety to już za mną i wtedy nawet aparatu nie miałam.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich pasjonatów fotografii, niezależnie od poziomu technicznego ich zdjęć...

kudik dołączył
20.07.2009

kudik 19:24 | 05.12.2010

Dokładnie :) Czasami kilka kilometrów poza domem tez jest ciekawie, a fajne zdjęcie mozna zrobic i w miescie - przykladem jedno z dawno dodanych miast slaskich. Nawet i one przy gfajnym pomysle na fotke potrafia wyglądać pięknie :)

akras dołączył
03.07.2010

akras 19:29 | 05.12.2010

Zdaje się, że gdy mniej jest dodawanych zdjęć dziennie, są one odwiedzane przez większą liczbę osób i pojawia się więcej komentarzy. To dobrze - służy nawiązywaniu rozmów i dzieleniu się spostrzeżeniami.

OlsztynShe23 dołączył
13.12.2008

OlsztynShe23 20:20 | 05.12.2010

i przede wszystkim oceniamy i oglądamy zdjęcia większej liczby autorów

fruchu dołączył
04.07.2008

fruchu 21:32 | 05.12.2010

Ja na razie i tak nie wrzucam nic nowego, czekam az w koncu bedzie mozna wrzucac troche wieksze zdjecia i w wiekszym rozmiarze ;-)

akras dołączył
03.07.2010

akras 22:12 | 05.12.2010

Zdaje się,że Globtroter ma trochę kłopotów techniczno-finansowych, o czym pisał Admin. Trzymajmy kciuki, żeby się z tego wykaraskali z sukcesem.

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 03:08 | 06.12.2010

Nie wymagajmy zbyt wiele , jest przede wszystkim ciekawiej i łatwiej oceniać zdjęcia . Co do jakości - limit 5 nie gwarantuje jakości , to zależy od nas samych i z tym między innymi był problem. Ilość zdjęć na komputerze został taki sam , każdy będzie miał szansę się pochwalić w przyszłości , zima przed wami długa i może mroźna.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl