Forum dyskusyjne

Nowa awantura

kategoria podróże po świecie

mario-mil dołączył
21.10.2008

benbm dołączył
09.06.2002

benbm 19:47 | 07.12.2010

Dajcie luzik ,Administracja ma zająć się Zibisiem nie ma potrzeby każdy z nas ma swoją wizję ocen .Zibiś jest jaki jest i należy go przyjąć z całym inwentarzem .Święta idą moi mili czas wybaczań i miłości nadchodzi HAJER

konto nieaktywne dołączył
28.11.2010

konto nieaktywne 21:25 | 07.12.2010

Tu naprawdę nie chodzi o oceny - one z natury są i będą subiektywne. Chodzi o chamskie komentarze tego pana, komentowanie komentarzy i pseudofachowe odzywki. Zgodzisz się chyba, ze nazwanie kogoś burakiem dlatego , ze nie podoba mu się Twoje zdjęcie to najzwyklejsze chamstwo, które nie powinno być tolerowane. A tuaj - niestety - jest, bo administrator śpi... A Twoje INDIE są cudowne :))

akras dołączył
03.07.2010

akras 19:47 | 07.12.2010

Tak jest, mam tą samą prośbę do Admina. Zibiś nie powinien funkcjonować w taki obraźliwy sposób w naszym gronie.
1. czesto zaniża oceny
2. pisze obraźliwe uwagi pod zjeciami zamiast konstruktywnych
3. jak się okazuje, pisze również obraźliwe e-maile do niektórych osób
4. bezpodstawnie oskarżył niektórych o plagiat
5 sam w listopadzie wstawił plagiat i po udowodnieniu mu tego przez Carbuch Waldemar szybko go wycofał.
Ja osobiście i myślę, że wielu innych mam dość tej okropnej atmosfery i codziennych już teraz awantur na Globtroterze.
Ja bardzo proszę, zeby Administracja interweniowała!
Pozdrawiam.

ewasku dołączył
29.11.2010

ewasku 21:38 | 07.12.2010

Jestem od niedawna na tym portalu,ale pozwolę sobie zabrać głos w tej dyskusji,ponieważ sama na skutek obraźliwego komentarza Pana "zibiś" pod adresem osób oceniających moje zdjęcie, musiałam to zdjęcie usunąć./zostałam za to przeproszona w indywidualnym mailu,ale nie o to przecież chodzi/.To naprawdę nie powinno mieć miejsca-używanie chociażby określenia "burak" pod adresem doświadczonego podróżnika,tylko dlatego,że nie potrafił docenić walorów Jego zdjęcia, to po prostu skandal.Szkoda,że prawdziwi podróżnicy,którzy zwiedzili kawał świata i mogliby wiele z tego pokazać na załączanych zdjęciach i przekazać na forach dyskusyjnych, rezygnują z tego portalu na skutek obraźliwego zachowania osoby,której dorobek podróżniczy jest raczej bardzo skromny.Po co te awantury?przez te kilka dni zauważyłam,że po każdej takiej sytuacji Pan "zibiś" się wycisza,stawia klika 5 aż do momentu gdy ktoś się "narazi".Czy to jest potrzebne?Naprawdę szkoda,że przegranym jest ten,kto nie powinien być.Będzie mi brakowało zdjęć Bernarda.Były ciekawe , z wielu stron świata...

benbm dołączył
09.06.2002

benbm 19:53 | 07.12.2010

Oceny to osobna sprawa ,ale jeśli ktoś robi plagiat noooooo to już przesada .Podszywanie się pod cudze zdjęcia to jest kradzież a tego nie można tolerować ,każdy z nas nie po to pstryka biega po świecie by ktoś zbierał żniwa

[konto usunięte] dołączył
16.09.2010

[konto usunięte] 22:13 | 07.12.2010

Przeczytajcie komentarz Zibisia do jego zdjęcia nr 90728 "Mistrzostwa Świata". To kolejny przykład nazywania kogoś burakiem. Tak nie powinno się zdarzyć.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 22:48 | 07.12.2010

Witam

oczywiście, przyznajemy, że użytkownik zibis złamał regulamin, a dokładnie co najmniej kilka punktów z Glob Dekalogu.

Ci z Was, którzy są na Globtroterze dłużej, wiedzą, że takie sytuacje zdarzały się już kiedyś i procedura jest następująca- użytkownik dostaje na priva oraz publicznie ostrzeżenie, przy kolejnej próbie obrażenie innych osób lub prowokowania kłótni zostaje bez ostrzeżenia tym razem już zbanowany.

Dziękuję za zwrócenie uwagi, nie zawsze udaje nam się tego typu sytuacje wychwycić w porę.

pozdrawiam
GlobAdmin

akras dołączył
03.07.2010

akras 22:57 | 07.12.2010

Dziękuję. Mam nadzieję, że "procedura" zadziała i znów będzie kulturalnie na Globie :). Pozdrawiam.

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 01:48 | 08.12.2010

Niezłym pomysłem w takich sytuacjach byłoby mieć po prostu opcję na usuwanie obraźliwych komentarzy. Co do ocen zdjęć i oceniających , problem był od początku , jest i będzie aż do momentu zmiany systemu oceniania i wygląda na to że musimy z tym poczekać na jakiś czas . Mam tylko nadzieję że Admn. w miarę możliwości pomyśli o tym poważnie.
Dla tych nowych na Glob., krótko - system by opierał się na dawaniu za każde zdjęcie + , punktu itd. tylko tym zdjęciom , które zasługują na to według nas .Nic poza tym , pozbylibyśmy się "ekspertów "i złośliwców. Zdjęcia z największą ilością punktów byłyby wśród najlepszych jak to obecnie mamy. Oczywiście to był jeden z planów , ale myślę że najbardziej logiczny , prosty i bardziej uczciwy niż ten co mamy. Pozdrowienia

konto nieaktywne dołączył
28.11.2010

konto nieaktywne 01:25 | 08.12.2010

Wszystkim tym z Państwa, którym moje zdjęcia się podobały i pozwoliły nieco przybliżyć miejsca które chcecie poznać lub odświeżyć pamięć o miejscach, które odwiedzaliście - bardzo dziękuję za odwiedziny na moim profilu. Życzę Wam jak najwięcej ciekawych podróży, tych dalekich i tych bliskich. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę samych przyjemności z oglądania kolejnych zdjęć użytkowników portalu i jak najmniej kontaktów z osobnikami typu zibiś. Mam nadzieję, że ten pan i jemu podobni prędzej czy później zostaną zmuszeni do opuszczenia tego miejsca
Bernard

egzorcysta dołączył
01.12.2010

egzorcysta 13:10 | 08.12.2010

Szkoda jednak Bernard, że Ciebie zabraknie. Przemyśl to jeszcze na spokojnie. Pozdrawiam.

AgaBo dołączył
02.01.2010

AgaBo 14:04 | 08.12.2010

Panie Bernardzie, proszę to jeszcze raz przemyśleć. Szkoda byłoby, gdyby tacy ludzie jak Pan odchodzili z tego portalu. Mnie też było przykro, gdy od wiadomego pana dostałam obrażający mnie mail, że posiadam zerową wiedzę itp. Wiem, ile ktoś taki potrafi napsuć krwi. Ale to ON powinien odejść, a nie Pan.
Mam nadzieję, że zmieni Pan zdanie i znów zobaczymy Pana zdjęcia.
Pozdrawiam

ewasku dołączył
29.11.2010

ewasku 14:27 | 08.12.2010

Tak-naprawdę szkoda...a Pan, przez którego Bernard opuścił portal- po prostu usunął zdjęcie,pod którym m.in. i ja zamieściłam kilka słów na ten temat.. I po sprawie... czy tak powinno być?

akras dołączył
03.07.2010

akras 14:52 | 08.12.2010

Mam wrazenie, że Zibiś jest niereformowalny, zarozumiały, zadufany, itp. Szkoda słów. Ja na razie zaczęłam za radą Bernarda, działac na innym portalu. Tam, odpukać, nie ma Zibisia ;)

ewasku dołączył
29.11.2010

ewasku 14:57 | 08.12.2010

mam zamiar zrobić to samo... po tym co napisałam obawiam się załączyć nowe zdjęcia.Boje się,że reakcja "zibiś" może być bardzo niemiła.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 15:01 | 08.12.2010

Witam,

tak jak napisałam wczoraj, w przypadku kolejnej próbie obrażenia innych użytkowników Globtrotera, Zibis zostanie zablokowany.
Wczoraj otrzymał ostrzeżenie- na forum i na priva, na które zresztą nie odpowiedział.
Czas pokaże jak długo będzie w stanie przestrzegać zasad obowiązujących na serwisie.

pozdrawiam
GlobAdmin

ewasku dołączył
29.11.2010

ewasku 16:04 | 08.12.2010

Chyba nie trzeba było długo czekać,ponieważ na moją uwagę pod zdjęciem 91875,gdzie na koniec prosiłam,by nie oceniał,nie komentował moich zdjęć i nie pisał do mnie maili-od razu napisał wiadomość o treści "O co Ci chodzi? czyżbyś przechodziła menopauzę?".Po mojej zdecydowanej reakcji pod tym samym zdjęciem-po prostu je usunął...

[konto usunięte] dołączył
16.09.2010

[konto usunięte] 16:08 | 08.12.2010

Zibiś nie usunął zdjęcia 90728 pod którym są obraźliwe słowa wobec innego globtrotera.

egzorcysta dołączył
01.12.2010

egzorcysta 16:20 | 08.12.2010

Witam!
Ten niewybredny komentarz dotyczy tym razem mojej osoby. I jestem nieusatysfakcjonowany tym, że "Zibiś" nawet nie zabrał głosu w tej sprawie, nie wspomnę już o przeprosinach.

ewasku dołączył
29.11.2010

ewasku 16:40 | 08.12.2010

Tak za bardzo na przeprosiny to nie licz,bo przecież Bernardowi napisał,że to całe szczęście,że odchodzi,bo przynajmniej o jednego co myśli,że się zna na fotografii, mniej :(

fruchu dołączył
04.07.2008

fruchu 17:07 | 08.12.2010

Szkoda tylko ze Zibis sam jeszcze podstaw fotografii nie ogarnal ;-) A moze wypowiedzialby sie tu sam zainteresowany?

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 19:28 | 08.12.2010

Użytkownik Zibis został "zbanowany"

miłego wieczoru!
GlobAdmin

lena13 dołączył
14.09.2010

lena13 19:13 | 10.12.2010

Serdeczne dzięki Adminowi... lepiej późno niż wcale... dzisiaj z ulgą odkryłam że zibiś jest nieaktywny, pozdrawiam wszystkich i jeszcze: BERNARDZIE - PROSZĘ - WRÓĆ DO NAS.

ewasku dołączył
29.11.2010

ewasku 21:20 | 10.12.2010

Dołączam się do tej prośby :) zastanów się,przemyśl i - wracaj! :)))

kudik dołączył
20.07.2009

kudik 21:34 | 10.12.2010

Swiec panie nad dusza trolla zibisia. Ciekawe kiedy wroci pod nowym wcieleniem :) Ile tu jaż takich klonow sie przewinelo ?? niestety ??:( I Szkoda ze przez takie wynalazki odchodza Ci, którzy często coś fajnego na Globa wnosili, a nie mieli już cierpliwości patrzeć na durne zaczepki.

O Adminie decyzja słuszna ino czemu tak pozno ?? Może nawiązując do swiąt o których była mowa czas wystarać się o jakies elfy - renifery - pomocniki ??:):)

egzorcysta dołączył
01.12.2010

egzorcysta 22:14 | 10.12.2010

Z tego co ja rozumiem: "zbanowany" ( dot. Zibisia) tzn. zablokowany na jakiś czas. A więc po określonym czasie "banicji"< Zibiś wróci.
Ja też jestem za powrotem Bernarda.

akras dołączył
03.07.2010

akras 22:23 | 10.12.2010

Bernard pokazuje zdjęcia (naprawdę warte obejrzenia) na innym portalu podróżniczym. Nie będę tu robiła reklamy, zresztą uważam, że tutaj są oźywione dyskusje, a tam nie. No, ale tam nie ma Zibisiów bo nie ma zdobywania punktów i rankingu ocen. Pozdrawiam

lena13 dołączył
14.09.2010

lena13 13:53 | 11.12.2010

Zdjęcia które pokazuje Bernard na innym portalu są warte oglądania ale o adres tej strony należy poprosić ich autora. Bernard czekamy na Ciebie tutaj, co do Zibisia... może przemyśli swoje postępowanie? chociaż... szczerze watpię. Pozdrawiam.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl