Forum dyskusyjne


alternatywy dla zwykłego wyjazdu do Argentyny

kategoria inne

madelyn dołączył
09.12.2010

madelyn 21:23 | 09.12.2010

Czy znacie może jakieś sposoby na wyjazd do Argentyny. Nie chodzi mi o wyjazd na stałe,ale na jakiś czas. Jestem studentką i zastanawiam się czy skoro w Europie istnieje wolontariat Europejski (można wyjechać do wszystkich krajów Europejskich) czy w USA - campy, work and travel czy au pair... to czy jest coś podobnego w Argentynie? Wie ktoś może coś na ten temat? Jeśli tak to bardzo proszę o odpowiedź. Bardzo zależy mi na Buenos a niestety nie jestem w stanie pojechać sobie tak na własną rękę bo koszty są ogromne!


Ourownadventure dołączył
19.12.2010

Ourownadventure 01:54 | 19.12.2010

spróbuj: www.aiesec.org/poland/ 
Wiele ludzi poleca, nabór jest co pare miesięcy. Na stronie znajdziesz wszelkie potrzebne informacje a jeśli masz pytania napisz do nich maila chętnie odpisza i sa bardzo pomocni.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl