Forum dyskusyjne


Ktoś chętny na wyjazd do Włoch wiosną

kategoria podróże po świecie

kraj Włochy

malinaa87 dołączył
12.12.2010

malinaa87 00:15 | 12.12.2010

Jestem 23 letnią dziewczyną. Na wiosnę planuję się wybrać do Włoch, niestety nie za bardzo mam z kim jechać. Szukam kogoś do wspólnej podróży, najlepiej również kobietę-z oczywistych względów. Wycieczka trwałaby miesiąc, chciałabym zwiedzić Rzym, Neapol, Sycylię i Florencję. Planuję dużo zwiedzania ale i dobrą zabawę w klubach. Szukam kogoś już teraz, bo wiadomo, że dłuższą podróż trzeba dokładnie zaplanować. Jeżeli jesteś chętna jechać ze mną, to napisz na maila: malinaa87@wp.pl


Kowalicho dołączył
28.01.2011

Kowalicho 16:19 | 28.01.2011

Witam, byłem niedawno z żoną i dzieciakami w Rzymie, coś niesamowitego ! Największe wrażenie zrobiło na nas Koloseum no i oczywiście Watykan. Znaleźliśmy świetny duży apartament w samym centrum, namiary na dziewczynę która to organizuje: olaressa@hotmail.com, tel. włoski: (jest Polką) +393486621941. Naprawdę polecam! Niezapomniane przeżycia, musimy tam wrócić!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl