Forum dyskusyjne


Pakiet bezpieczeństwa

kategoria podróże po świecie

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 13:00 | 19.12.2010

Sprawdżcie - często banki mają w ofercie przy proponowanej karcie "pakiet bezpieczeństwa". Obejmuje on często spore odszkodowania przy opóżnieniu bagażu i opóżnieniu odlotu jeśli za bilet płaciliście kartą (co nie jest niczym niezwykłym). Jest to świadczenie niezależne od zobowiązań linii lotniczych np. zapewnienia hotelu, jednak sami musicie zgłaszać do Działu Likwidacji Szkód, bo nie przyznają automatycznie - wiem jednak, że niewiele osób pamięta o tej możliwości. Każdy bank ma inne rozwiązania - ja za dobowe opóżnienie samolotu z przyczyn "pogodowych" otrzymałam zwrot w wysokości przewyższającej wartość biletu. Warto o tym pamiętać, bądż przy częstych podróżach zwrócić uwagę na to jaką kartą płacicie.
Pzdr :DStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl