Forum dyskusyjne

Motywacje podroznikow

kategoria podróże po świecie

Lukasz99 dołączył
19.01.2007

Lukasz99 20:02 | 19.01.2007

co o tym myslicie? jaka jest przyczyna odbywania przez Was wypraw? i gdzie najczęściej? oczywiście chodzi mi o podroznikow, czyli nie o turystykę masową i wycieczki kupowane w biurach podrozy. piszę pracę na ten temat i Wasze wypowiedzi bardzo by mi pomogły. z góry dziekuję za każdy komentarz

usunięty/nieznany 18:30 | 20.01.2007

Jedni zbieraja znaczki, inni lowia ryby a jeszcze inni podrozuja - zeby poznac ludzi, piekne krajobrazy, inna kulture - taka pasja. W moim przypadku wyglada to tak, ze chcialam podrozowac (gdzies mnie ciagnelo w Swiat) ale nie mialam tyle pieniedzy zeby skorzystac z biura podrozy. Wiec najprosciej bylo zorganizowac cos samemu (plecak, namiot itp) i tak sie zaczelo . Zapadlam na ta "nieuleczalna chorobe". Jest tak ze wracam do domu - troche zmeczona, spragniona lazienki i polskiego jedzenia - nasycam sie tym i po tygodniu znow przegladam albumy, internet i przygotowuje nastepny wyjazd :)))))

Kononowicz dołączył
18.01.2007

Kononowicz 17:04 | 21.01.2007

Wyjdź z domu ....rozglądnij się wokół siebie.....włącz polską telewizję.....odpowiedź narzuca się sama...wyjeżdżać,wyjeżdżać i jeszcze raz wyjeżdżać

Jenny;) dołączył
23.11.2006

Jenny;) 10:16 | 25.01.2007

Zazwyczaj chęć podróżowania wiąże się z chęcią poznania tego co inne, co egzotyczne, co jest przeciwstawne do otoczenia, w którym na co dzień tkwimy. Dla mnie podróże są aspektem poznawczym, najbardziej pragnę obcować z kulturą, która stanowi niejako przeciwieństwo tej, w której żyję. Jest to także ucieczka od szarośći, ale przede wszystkim od wyścigu szczurów i schematów. To jest moja motywacja- izolacja od tego, co powszechne. Chcę lepiej zrozumieć świat, ludzi, obyczaje i właśnie śmiganie po różnych miejscach najdziwniejszymi sposobami, to jest TO! Podróżowanie sprawia, że czuję się osobą wolną :) Najczęściej wybieram się w miejsca plenerowe (miasta są takie przytłaczające...), góry, wody- tam, gdzie natura bije na głowę wytwórczość człowieka, to tam, można poczuć związek z przyrodą i naturalnością... aaah:) pozdrawiam:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl